mozo 1.26.0 - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Show
lt: Rodyti

en: Item
lt: Įrašas

en: Main Menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Change which applications are shown on the main menu
lt: Pakeisti programų, rodomų pagrindiniame meniu, sąrašą

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: application;main;menu;editor;customize;MATE;
lt: programų;programos;programa;pagrindinis;pagrindinio;meniu;redaktorius;tinkinti;MATE;

en: Revert Changes?
lt: Sugrąžinti pakeitimus?

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Revert
lt: Atsta_tyti

en: Revert all menus to original settings?
lt: Sugrąžinti visus meniu į pradinius nustatymus?

en: _Revert to Original
lt: _Sugrąžinti pradinį

en: _Help
lt: _Žinynas

en: _Undo
lt: Atša_ukti

en: _Close
lt: _Užverti

en: _Menus:
lt: _Meniu:

en: _New Menu
lt: _Naujas meniu

en: Ne_w Item
lt: _Naujas įrašas

en: New _Separator
lt: Naujas _skirtukas

en: _Properties
lt: _Savybės

en: _Delete
lt: _Pašalinti

en: Move _Up
lt: _Pakelti

en: Move _Down
lt: _Nuleisti
