mozo 1.26.0 - en to mg translation catalogue (20 entries)

en: Name
mg: Anarana

en: Show
mg: Asehoy

en: Item
mg: Singa

en: Main Menu
mg: Tolotra Fototra

en: Change which applications are shown on the main menu
mg: Ovay ireo rindran'asa miseo amin'ny tolotra fototra

en: Revert Changes?
mg: Foanana ireo fanovana?

en: _Cancel
mg: _Aoka

en: _Revert
mg: _Ahemory

en: Revert all menus to original settings?
mg: Averina amin'ny laminy taloha ny tolotra rehetra?

en: _Revert to Original
mg: _Averina amin'ny taloha

en: _Help
mg: _Toro-làlana

en: _Undo
mg: _Foano

en: _Close
mg: _hidio

en: _Menus:
mg: _Tolotra:

en: _New Menu
mg: _Tolotra vaovao

en: Ne_w Item
mg: Singa _vaovao

en: New _Separator
mg: _Mpampisaraka vaovao

en: _Properties
mg: _Toetoetra

en: _Delete
mg: _Fafao

en: Move _Up
mg: _Akaro
