mozo 1.26.0 - en to mi translation catalogue (7 entries)

en: Name
mi: Ingoa

en: _Revert
mi: _Whakakāhoretia

en: _Help
mi: _Āwhina

en: _Undo
mi: _Whakakore

en: _Close
mi: _Kati

en: _Properties
mi: Ngā _Āhuatanga

en: _Delete
mi: _Porowhiu
