mozo 1.26.0 - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: Name
mn: Нэр

en: Show
mn: Харуулах

en: Item
mn: Элемент

en: Main Menu
mn: Үндсэн цэс

en: Change which applications are shown on the main menu
mn: Үндсэн цэсэнд ямар програмууд харагдахыг өөрчлөх

en: Revert Changes?
mn: Өөрчилөлтүүдийг буцаах уу?

en: _Cancel
mn: _Буцах

en: _Revert
mn: _Сэргээх

en: Revert all menus to original settings?
mn: Бүх цэсийн оргинал тохиргоо руу нь буцаах уу?

en: _Revert to Original
mn: Оргинал руу нь _буцаах

en: _Help
mn: _Тусламж

en: _Undo
mn: _Цуцлах

en: _Close
mn: _Хаах

en: _Menus:
mn: _Цэсүүд:

en: _New Menu
mn: _Шинэ цэс

en: Ne_w Item
mn: _Шинэ элемент

en: New _Separator
mn: Шинэ _тусгаарлагч

en: _Properties
mn: _Онцлогууд...

en: _Delete
mn: _Устгах

en: Move _Up
mn: Д_ээш шилжүүлэх
