mozo 1.26.0 - en to nds translation catalogue (20 entries)

en: Name
nds: Naam

en: Show
nds: Opwiesen

en: Item
nds: Element

en: Main Menu
nds: Hööftmenü

en: Change which applications are shown on the main menu
nds: Programme de Hööftmenü todeelen

en: Revert Changes?
nds: Ännerungen torüchnehmen?

en: _Cancel
nds: _Avbreken

en: _Revert
nds: _Umdreihn

en: Revert all menus to original settings?
nds: All Menüs torüchsetten?

en: _Revert to Original
nds: _Torüchsetten to'm Original

en: _Help
nds: _Hölp

en: _Undo
nds: _Torüggnehmen

en: _Close
nds: _Sluten

en: _Menus:
nds: _Menüs:

en: _New Menu
nds: _Neeis Menü

en: Ne_w Item
nds: Ne_eis Element

en: New _Separator
nds: Nüer _Deeler

en: _Properties
nds: _Eegenschapten

en: _Delete
nds: _Löschen

en: Move _Up
nds: Nah _boven verschuven
