mozo 1.26.0 - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Name
ne: नाम

en: Item
ne: वस्तु

en: Main Menu
ne: मुख्य मेनु

en: _Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: _Revert
ne: उल्टाउनुहोस्

en: _Help
ne: मद्दत

en: _Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुहोस्

en: _Properties
ne: _गुणहरु

en: _Delete
ne: _मेट्नुहोस्

en: Move _Up
ne: माथि सार्नुहोस्
