mozo 1.26.0 - en to nn translation catalogue (21 entries)

en: Name
nn: Namn

en: Show
nn: Vis

en: Item
nn: Oppføring

en: Main Menu
nn: Hovudmeny

en: Change which applications are shown on the main menu
nn: Endra kva program som vert viste i hovudmenyen

en: Revert Changes?
nn: Angra endringer?

en: _Cancel
nn: _Avbryt

en: _Revert
nn: _Gå tilbake

en: Revert all menus to original settings?
nn: Set menyane tilbake til opphavleg tilstand?

en: _Revert to Original
nn: _Angra alle endringar

en: _Help
nn: _Hjelp

en: _Undo
nn: _Angre

en: _Close
nn: _Lukk

en: _Menus:
nn: _Menyar:

en: _New Menu
nn: _Ny meny

en: Ne_w Item
nn: N_y oppføring

en: New _Separator
nn: Ny _separator

en: _Properties
nn: Eigenska_per

en: _Delete
nn: _Slett

en: Move _Up
nn: Flytt _opp

en: Move _Down
nn: Flytt _ned
