mozo 1.26.0 - en to or translation catalogue (21 entries)

en: Name
or: ନାମ

en: Show
or: ପ୍ରଦର୍ଶନ

en: Item
or: ବସ୍ତୁ

en: Main Menu
or: ମୁଖ୍ୟ ତାଲିକା

en: Change which applications are shown on the main menu
or: ମୁଖ୍ୟ ତାଲିକାରେ ଦର୍ଶାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟୋଗଗୁଡିକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ

en: Revert Changes?
or: ପରିବର୍ତ୍ତନ ମାନଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ଯାବ୍ରୁତ କରିବ କି?

en: _Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ (_C)

en: _Revert
or: ପ୍ରତ୍ଯାବ୍ରୁତ କରନ୍ତୁ (_R)

en: Revert all menus to original settings?
or: ସମସ୍ତ ତାଲିକାକୁ ମୌଳିକ ବିନ୍ଯାସକୁ ପ୍ରତ୍ଯାବ୍ରୁତ କରିବ କି?

en: _Revert to Original
or: ମୌଳିକ ରୂପକୁ ପ୍ରତ୍ଯାବ୍ରୁତ କରନ୍ତୁ (_R)

en: _Help
or: ସହାୟତା (_H)

en: _Undo
or: ପ୍ରତିକାର କରନ୍ତୁ (_U)

en: _Close
or: ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ (_C)

en: _Menus:
or: ତାଲିକା (_M):

en: _New Menu
or: ନୂତନ ତାଲିକା (_N)

en: Ne_w Item
or: ନୂତନ ବସ୍ତୁ (_w)

en: New _Separator
or: ନୂତନ ବିଭାଜକ (_S)

en: _Properties
or: ଗୁଣଧର୍ମ (_P)

en: _Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ (_D)

en: Move _Up
or: ଉପରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ (_U)

en: Move _Down
or: ତଳକୁ ଯାଆନ୍ତୁ (_D)
