mozo 1.26.0 - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Name
ps: نوم

en: Show
ps: ښودل

en: Item
ps: توکی

en: Main Menu
ps: اره غورنۍ

en: Change which applications are shown on the main menu
ps: په ارې غورنۍ کې د ښودلو لپاره کاريالونه بدلول

en: Revert Changes?
ps: بدلونونه اړول غواړﺉ؟

en: _Cancel
ps: بندول_

en: Revert all menus to original settings?
ps: ټولې غورنۍ ارو امستنو ته اړول

en: _Revert to Original
ps: ارې ته اړول_

en: _Help
ps: مرسته_

en: _Undo
ps: ناکړ_

en: _Close
ps: بندول_

en: _Menus:
ps: :غورنۍ_

en: _New Menu
ps: نوې غورنۍ_

en: Ne_w Item
ps: نو_ی توکی

en: New _Separator
ps: نوی _بېلند

en: _Properties
ps: ځانتياوې_

en: _Delete
ps: ړنګول_

en: Move _Up
ps: پورته خوځ_ول
