mozo 1.26.0 - en to si translation catalogue (19 entries)

en: Name
si: නම

en: Show
si: පෙන්වනු

en: Item
si: අයිතමය

en: Main Menu
si: ප්‍රධාන මෙනුව

en: Revert Changes?
si: සංශෝධනයන් පෙර තිබූ තත්වයට  පත් කිරීමට අවශ්‍යද?

en: _Cancel
si: අවලංගු කරන්න (_C)

en: _Revert
si: පෙර තත්වයට පත් කිරීම (_R)

en: Revert all menus to original settings?
si: සියළු මෙනූ පෙර තිබූ නැවුම් තත්වයට පත් කිරීමට අවශ්‍යද ?

en: _Revert to Original
si: පෙර තිබූ නව්‍ය තත්වයට පත්කරන්න (_R)

en: _Help
si: උදව් (_H)

en: _Undo
si: අහෝසි (_U)

en: _Close
si: වසන්න (_C)

en: _Menus:
si: මෙනූ (_M):

en: _New Menu
si: නව මෙනුවක් (_N)

en: Ne_w Item
si: නව අයිතමයක් (_w)

en: New _Separator
si: නව වෙන් කරණයක් (_S)

en: _Properties
si: වත්කම් (_P)

en: _Delete
si: මකන්න (_D)

en: Move _Up
si: ඉහළට ගෙනියන්න (_U)
