mozo 1.26.0 - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Name
sk: Názov

en: Show
sk: Ukázať

en: Item
sk: Položka

en: Main Menu
sk: Hlavné menu

en: Change which applications are shown on the main menu
sk: Zmeniť, ktoré programy sú viditeľné v hlavnom menu

en: Revert Changes?
sk: Vrátiť zmeny?

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: _Revert
sk: O_bnoviť

en: Revert all menus to original settings?
sk: Vrátiť pôvodné nastavenia všetkým menu?

en: _Revert to Original
sk: V_rátiť na originál

en: _Help
sk: _Nápoveda

en: _Undo
sk: _Vrátiť

en: _Close
sk: Zat_voriť

en: _Menus:
sk: _Menu:

en: _New Menu
sk: _Nové menu

en: Ne_w Item
sk: No_vá položka

en: New _Separator
sk: Nový _oddeľovač

en: _Properties
sk: _Vlastnosti

en: _Delete
sk: _Vymazať

en: Move _Up
sk: Presunúť _nahor

en: Move _Down
sk: Presunúť _nadol
