mozo 1.26.0 - en to sl translation catalogue (24 entries)

en: Name
sl: Ime

en: Show
sl: Pokaži

en: Item
sl: Predmet

en: Main Menu
sl: Glavni meni

en: Change which applications are shown on the main menu
sl: Določitev programov, ki so prikazani v osnovnem meniju

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: application;main;menu;editor;customize;MATE;
sl: program;glavni;meni;urejevalnik;prilagodi;MATE;

en: Revert Changes?
sl: Ali želite povrniti spremembe?

en: _Cancel
sl: _Prekliči

en: _Revert
sl: Pov_rni

en: Revert all menus to original settings?
sl: Ali želite povrniti vse menije na privzete nastavitve?

en: _Revert to Original
sl: _Povrni na prvotne vrednosti

en: _Help
sl: _Pomoč

en: _Undo
sl: _Razveljavi

en: R_edo
sl: P_onovi

en: _Close
sl: _Zapri

en: _Menus:
sl: _Meniji:

en: _Items:
sl: _Elementi:

en: _New Menu
sl: Nov _meni

en: Ne_w Item
sl: _Nov predmet

en: New _Separator
sl: Nov _ločilnik

en: _Properties
sl: _Lasnosti

en: _Delete
sl: _Izbriši

en: Move _Up
sl: Premakni _navzgor

en: Move _Down
sl: Premakni navz_dol
