mozo 1.26.0 - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: Name
sq: Emri

en: Show
sq: Shfaq

en: Item
sq: Element

en: Main Menu
sq: Menuja kryesore

en: Change which applications are shown on the main menu
sq: Ndrysho çfarë aplikativësh do të shfaqen tek menuja kryesore

en: Revert Changes?
sq: Anullon ndryshimet?

en: _Cancel
sq: _Anulo

en: _Revert
sq: _Rikthe

en: Revert all menus to original settings?
sq: Kthen të gjithë menutë tek rregullimet origjinale?

en: _Revert to Original
sq: _Kthe tek origjinali

en: _Help
sq: _Ndihmë

en: _Undo
sq: _Anullo

en: _Close
sq: _Mbyll

en: _Menus:
sq: _Menutë:

en: _New Menu
sq: Menu e _re

en: Ne_w Item
sq: Element i _ri

en: New _Separator
sq: Ndarë_s i ri

en: _Properties
sq: _Pronësitë

en: _Delete
sq: _Fshi

en: Move _Up
sq: Lëviz _sipër
