mozo 1.26.0 - en to sr translation catalogue (24 entries)

en: Name
sr: Назив

en: Show
sr: Покажи

en: Item
sr: Ставка

en: Main Menu
sr: Главни изборник

en: Change which applications are shown on the main menu
sr: Одредите програме који се приказују у главном изборнику

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: application;main;menu;editor;customize;MATE;
sr: програм;главни;изборник;уређивач;прилагоди;Мејт;

en: Revert Changes?
sr: Да повратим измене?

en: _Cancel
sr: _Откажи

en: _Revert
sr: _Врати

en: Revert all menus to original settings?
sr: Да повратим све изборнике на изворна подешавања?

en: _Revert to Original
sr: _Врати на изворно

en: _Help
sr: По_моћ

en: _Undo
sr: Опо_зови

en: R_edo
sr: _Понови

en: _Close
sr: _Затвори

en: _Menus:
sr: _Изборници:

en: _Items:
sr: _Ставке:

en: _New Menu
sr: _Нови изборник

en: Ne_w Item
sr: Нова _ставка

en: New _Separator
sr: Нови _раздвајач

en: _Properties
sr: _Својства

en: _Delete
sr: _Обриши

en: Move _Up
sr: Помери _горе

en: Move _Down
sr: Помери _доле
