mozo 1.26.0 - en to sr@latin translation catalogue (21 entries)

en: Name
sr@latin: Ime

en: Show
sr@latin: Pokaži

en: Item
sr@latin: Stavka

en: Main Menu
sr@latin: Glavni meni

en: Change which applications are shown on the main menu
sr@latin: Izmeni programe koji se prikazuju u glavnom meniju

en: Revert Changes?
sr@latin: Otkaži promene?

en: _Cancel
sr@latin: _Otkaži

en: _Revert
sr@latin: _Vrati

en: Revert all menus to original settings?
sr@latin: Vrati sve menije na izvorna podešavanja?

en: _Revert to Original
sr@latin: _Vrati na izvorno

en: _Help
sr@latin: _Pomoć

en: _Undo
sr@latin: Opo_zovi

en: _Close
sr@latin: _Zatvori

en: _Menus:
sr@latin: _Meniji:

en: _New Menu
sr@latin: _Novi meni

en: Ne_w Item
sr@latin: Nova _stavka

en: New _Separator
sr@latin: Novi _odvajač

en: _Properties
sr@latin: _Osobine

en: _Delete
sr@latin: _Ukloni

en: Move _Up
sr@latin: Pomeri _gore

en: Move _Down
sr@latin: Pomeri _dole
