mozo 1.26.0 - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Name
th: ชื่อ

en: Show
th: แสดง

en: Item
th: รายการ

en: Main Menu
th: เมนูหลัก

en: Change which applications are shown on the main menu
th: ปรับเปลี่ยนการแสดงโปรแกรมในเมนูหลัก

en: Revert Changes?
th: คืนสู่สภาพเดิมหรือไม่?

en: _Cancel
th: _ยกเลิก

en: _Revert
th: คืน_กลับ

en: Revert all menus to original settings?
th: คืนทุกเมนูกลับสู่ี่ค่าเดิมที่กำหนดไว้หรือไม่?

en: _Revert to Original
th: _คืนสู่สภาพเดิม

en: _Help
th: _วิธีใช้

en: _Undo
th: เรี_ยกคืน

en: _Close
th: ปิ_ด

en: _Menus:
th: เ_มนู:

en: _New Menu
th: เ_มนูใหม่

en: Ne_w Item
th: รายการใ_หม่

en: New _Separator
th: เส้นแ_บ่งใหม่

en: _Properties
th: คุณ_สมบัติ

en: _Delete
th: _ลบ

en: Move _Up
th: เลื่อน_ขึ้น
