mozo 1.26.0 - en to tk translation catalogue (7 entries)

en: Name
tk: Ad

en: _Revert
tk: _Ewir

en: _Undo
tk: _Izine Al

en: _Close
tk: _Ýap

en: _Properties
tk: _Häsyýetler

en: _Delete
tk: _Poz

en: Move _Up
tk: _Ýokara göçir
