mozo 1.26.0 - en to ug translation catalogue (20 entries)

en: Name
ug: ئاتى

en: Show
ug: كۆرسەت

en: Item
ug: تۇر

en: Main Menu
ug: باش menu

en: Change which applications are shown on the main menu
ug: باش menu  دا قايسى پروگراممىنى كۆرسىتىدىغانلىقىنى ئۆزگەرتىدۇ

en: Revert Changes?
ug: ئۆزگىرىشلەرنى ئەسلىگە كەلتۈرەمسىز؟

en: _Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈر(_R)

en: Revert all menus to original settings?
ug: بارلىق menu لارنى ئەسلىدىكى تەڭشەككە قايتۇرامسىز؟

en: _Revert to Original
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش(_R)

en: _Help
ug: ياردەم(_H)

en: _Undo
ug: يېنىۋال(_U)

en: _Close
ug: ياپ(_C)

en: _Menus:
ug: Menus(_M):

en: _New Menu
ug: يېڭى Menu(_N)

en: Ne_w Item
ug:  يېڭى تۇر(_W)

en: New _Separator
ug: يېڭى ئايرىغۇچ(_S)

en: _Properties
ug: خاسلىق(_P)

en: _Delete
ug: ئۆچۈر(_D)

en: Move _Up
ug: يۇقىرىغا(_U)

en: Move _Down
ug: تۆۋەنگە(_D)
