mozo 1.26.0 - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Name
ur: نام

en: Main Menu
ur: مرکزی فہرست

en: _Cancel
ur: _ملتوی

en: _Revert
ur: _الٹیں

en: _Help
ur: _ہدایات

en: _Undo
ur: _منسوخ کریں

en: _Close
ur: _بند کریں

en: _Properties
ur: _خصوصیات

en: _Delete
ur: _حذف کریں

en: Move _Up
ur: _اوپر کریں

en: Move _Down
ur: _نیچے کریں
