mozo 1.26.0 - en to uz translation catalogue (20 entries)

en: Name
uz: Nomi

en: Show
uz: Ko'rsatish

en: Item
uz: Narsa

en: Main Menu
uz: Asosiy Menyu

en: Change which applications are shown on the main menu
uz: Asosiy Menyuda ko'rinuvchi dasturlarni o'zgartirish

en: Revert Changes?
uz: O'zgarishlar qaytarilsinmi?

en: _Cancel
uz: _Bekor qilish

en: Revert all menus to original settings?
uz: Barcha menyular asliga qaytarilsinmi?

en: _Revert to Original
uz: Asliga _Qaytarish

en: _Help
uz: _Yordam

en: _Undo
uz: _Bekor qilish

en: _Close
uz: _Yopish

en: _Menus:
uz: _Menyular:

en: _New Menu
uz: _Yangi Menyu

en: Ne_w Item
uz: Ya_ngi Narsa

en: New _Separator
uz: Yangi _Ajratuvchi

en: _Properties
uz: _Xossalar

en: _Delete
uz: _Olib tashlash

en: Move _Up
uz: _Yuqoriga koʻtarish

en: Move _Down
uz: _Pastga Tushirish
