mozo 1.26.0 - en to yi translation catalogue (7 entries)

en: Name
yi: נאָמען

en: _Revert
yi: װי פֿריִער

en: _Help
yi: געהילף

en: _Undo
yi: פֿאַרקער

en: _Close
yi: פֿאַרמאַך

en: _Properties
yi: נאַטורן

en: _Delete
yi: מעק אָפּ
