mozo 1.26.0 - en to yo translation catalogue (8 entries)

en: Name
yo: Orúkọ

en: Main Menu
yo: Àtòjọ-ẹ̀yàn Gangan

en: _Help
yo: _Ìrànwọ́

en: _Undo
yo: _Padà Sípò

en: _Close
yo: _Ti

en: _Properties
yo: _Àwọn Àbùdá

en: _Delete
yo: _Pajẹ

en: Move _Up
yo: Lọ _Sókè
