mozo 1.26.0 - en to ie translation catalogue (21 entries)

en: Name
ie: Nómine

en: Show
ie: Monstrar

en: Item
ie: Element

en: Main Menu
ie: Menú principal

en: Change which applications are shown on the main menu
ie: Modificar quel application es monstrat in li menú principal

en: Revert Changes?
ie: Reverter li modificationes?

en: _Cancel
ie: _Anullar

en: _Revert
ie: _Reverter

en: Revert all menus to original settings?
ie: Reverter omni menús al configuration original?

en: _Revert to Original
ie: _Reverter al original

en: _Help
ie: Au_xilie

en: _Undo
ie: _Defar

en: _Close
ie: _Clúder

en: _Menus:
ie: _Menús:

en: _New Menu
ie: _Crear un menú

en: Ne_w Item
ie: Crear u_n element

en: New _Separator
ie: Crear un _separator

en: _Properties
ie: _Proprietás

en: _Delete
ie: _Deleter

en: Move _Up
ie: Mover ad-_up

en: Move _Down
ie: Mover a-_bass
