mozo 1.26.0 - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Name
ku: Nav

en: Show
ku: Nîşandan

en: Item
ku: Hêman

en: Main Menu
ku: Pêşeka Bingehîn

en: Revert Changes?
ku: Guherînan _paş de vegerîne?

en: _Cancel
ku: _Betal

en: _Revert
ku: _Bizivirîne Paş

en: Revert all menus to original settings?
ku: Bila hemû pêşek vegere mîhengên sereke?

en: _Revert to Original
ku: _Vegerîne Orjînalê

en: _Help
ku: _Alîkarî

en: _Undo
ku: _Vegerîne

en: _Close
ku: _Bigire

en: _Menus:
ku: _Pêşek:

en: _New Menu
ku: _Pêşeka nû

en: Ne_w Item
ku: Hêmana _nû

en: New _Separator
ku: V_eqetandeka nû

en: _Properties
ku: _Taybetî

en: _Delete
ku: _Rake

en: Move _Up
ku: _Berjor
