mozo 1.26.0 - en to tt translation catalogue (5 entries)

en: _Revert
tt: _Qaytart

en: _Help
tt: _Yärdäm

en: _Undo
tt: Kire _al

en: _Close
tt: Ya_p

en: _Properties
tt: Ü_zençälege
