mozo 1.26.0 - en to wa translation catalogue (8 entries)

en: Name
wa: No

en: Item
wa: Elemint

en: _Revert
wa: _Rivni en erî

en: _Help
wa: _Aidance

en: _Undo
wa: _Disfé

en: _Close
wa: _Clôre

en: _Properties
wa: _Prôpietés

en: _Delete
wa: _Disfacer
