mozo 1.26.0 - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Name
bs: Naziv

en: Show
bs: Prikaži

en: Item
bs: Stavka

en: Main Menu
bs: Glavni meni

en: Change which applications are shown on the main menu
bs: Promijeni koje su aplikacije prikazane na glavnom meniju

en: Revert Changes?
bs: Vrati Promjene?

en: _Revert
bs: _Vrati

en: Revert all menus to original settings?
bs: Vrati sve menije na originalne postavke

en: _Revert to Original
bs: V_rati na Originalno

en: _Help
bs: _Pomoć

en: _Undo
bs: _Vrati

en: _Close
bs: _Zatvori

en: _Menus:
bs: _Meniji:

en: _New Menu
bs: _Novi Meni

en: Ne_w Item
bs: No_va Stavka

en: New _Separator
bs: Novi _Razmak

en: _Properties
bs: _Osobine

en: _Delete
bs: _Obriši

en: Move _Up
bs: Pomjeri _gore
