mozo 1.26.0 - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Name
fa: نام

en: Show
fa: نمایش

en: Item
fa: مورد

en: Main Menu
fa: منوی اصلی

en: Change which applications are shown on the main menu
fa: نمایش برنامه‌ها در منوی اصلی را تغییر دهید

en: Revert Changes?
fa: تغییرات بازگشت داده شود؟

en: _Cancel
fa: ان_صراف

en: _Revert
fa: باز_گشت

en: Revert all menus to original settings?
fa: تنظیمات همهٔ منوها به حالت اصلی بازگشت داده شود؟

en: _Revert to Original
fa: _بازگشت به حالت اصلی

en: _Help
fa: _راهنما

en: _Undo
fa: ب_رگردان

en: _Close
fa: _بستن

en: _Menus:
fa: _منوها:

en: _New Menu
fa: منوی _جدید

en: Ne_w Item
fa: مورد _جدید

en: New _Separator
fa: ج_داساز جدید

en: _Properties
fa: _ویژگی‌ها

en: _Delete
fa: _حذف

en: Move _Up
fa: جابه‌جایی به _بالا
