mozo 1.26.0 - en to ha translation catalogue (8 entries)

en: Name
ha: Suna

en: Main Menu
ha: Babbar Mazaɓa

en: _Help
ha: _Taimako

en: _Undo
ha: _Warware

en: _Close
ha: _Rufe

en: _Properties
ha: _Furofati

en: _Delete
ha: _Goge

en: Move _Up
ha: Gusa _Sama
