mozo 1.26.0 - en to nso translation catalogue (9 entries)

en: Name
nso: Leina

en: Main Menu
nso: Lelokelelo la Dikagare le Legolo

en: _Revert
nso: _Boela morago

en: _Help
nso: _Thušo

en: _Undo
nso: _Dirolla

en: _Close
nso: _Tswalela

en: _Properties
nso: _Dipharologantšho

en: _Delete
nso: _Phumola

en: Move _Up
nso: Šuthela _Godimo
