mozo 1.26.0 - en to xh translation catalogue (10 entries)

en: Name
xh: Igama

en: Item
xh: Umba

en: Main Menu
xh: Imenyu Esentloko

en: _Revert
xh: _Buyela

en: _Help
xh: _Nceda

en: _Undo
xh: _Buyisela okwenziweyo

en: _Close
xh: _Vala

en: _Properties
xh: _Iimpawu

en: _Delete
xh: _Cima

en: Move _Up
xh: Shenxisela _Phezulu
