msitools master - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: Display version number
ca: Mostra la versió

en: Extract to directory
ca: Extreu al directori

en: List files only
ca: Mostra només els fitxers

en: MSI_FILE...
ca: ARXIU_MSI...

en: - a msi files extracting tool
ca: - una eina d'extracció de fitxers msi

en: Please specify input files.
ca: Si us plau, identifiqueu els fitxers d'entrada.

en: Directory Ref
ca: Referència del directori

en: Component Group
ca: Grup component

en: Variable for source dir
ca: Variable per al directori font

en: Exclude prefix
ca: Prefix d'exclusió

en: Add Win64 Component
ca: Afegeix component Win64

en: Verbose output
ca: Mostra més detalls

en: Output file
ca: Fitxer de sortida

en: Define variable
ca: Defineix la variable

en: Target architecture
ca: Arquitectura desitjada

en: Include directory
ca: Inclou el directori

en: System extension directory
ca: Directori d'extensió del sistema

en: System include directory
ca: Directori d'inclusió del sistema

en: Stop after the preprocessing stage
ca: Atura després de l'etapa de preprocessament

en: Specify an extension
ca: Especifica una extensió

en: INPUT_FILE1 [INPUT_FILE2]...
ca: FITXER_ENTRADA1 [FITXER_ENTRADA2]...

en: arch of type '%s' is not supported
ca: l'arquitectura del tipus '%s' no està suportada

en: - a msi building tool
ca: - una eina de muntatge de fitxers msi

en: Please specify the output file.
ca: Si us plau, especifiqueu un fitxer de sortida.

en: Extension of type '%s' is not supported.
ca: L'extensió del tipus '%s' no està suportada.

en: Loading %s...
ca: S'està carregant %s...

en: Building %s...
ca: S'està construïnt %s...

en: Writing %s...
ca: S'està escrivint %s...
