msitools master - en to cs translation catalogue (29 entries)

en: Display version number
cs: Zobrazit číslo verze

en: Extract to directory
cs: Rozbalit do složky

en: List files only
cs: Pouze vypsat soubory

en: MSI_FILE...
cs: SOUBOR_MSI…

en: - a msi files extracting tool
cs: – nástroj pro rozbalování souborů msi

en: Please specify input files.
cs: Zadejte prosím vstupní soubor.

en: Directory Ref
cs: Odkaz na složku

en: Component Group
cs: Skupina komponent

en: Variable for source dir
cs: Proměnná pro zdrojovou složku

en: Prefix
cs: Předpona

en: Exclude prefix
cs: Vynechat předponu

en: Add Win64 Component
cs: Přidat komponentu Win64

en: Verbose output
cs: Podrobný výstup

en: Output file
cs: Výstupní soubor

en: Define variable
cs: Definovat proměnnou

en: Target architecture
cs: Cílová architektura

en: Include directory
cs: Složka s popisy wxi

en: System extension directory
cs: Systémová složka s rozšířeními

en: System include directory
cs: Systémová složka s popisy wxi

en: Stop after the preprocessing stage
cs: Zastavit po fázi předzpracování

en: Specify an extension
cs: Určit rozšíření

en: INPUT_FILE1 [INPUT_FILE2]...
cs: VSTUPNÍ_SOUBOR1 [VSTUPNÍ_SOUBOR2]…

en: arch of type '%s' is not supported
cs: architektura typu „%s“ není podporována

en: - a msi building tool
cs: – nástroj k vytváření souborů msi

en: Please specify the output file.
cs: Zadejte prosím výstupní soubor.

en: Extension of type '%s' is not supported.
cs: Rozšíření typu „%s“ není podporováno.

en: Loading %s...
cs: Načítá se %s…

en: Building %s...
cs: Sestavuje se %s…

en: Writing %s...
cs: Zapisuje se %s…
