msitools master - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Display version number
el: Εμφάνιση αριθμού έκδοσης

en: Extract to directory
el: Εξαγωγή σε κατάλογο

en: List files only
el: Καταχώριση μόνο αρχείων

en: - a msi files extracting tool
el: - ένα εργαλείο εξαγωγής αρχείων msi

en: Please specify input files.
el: Παρακαλούμε ορίστε αρχεία εισόδου.

en: Directory Ref
el: Κατάλογος αναφοράς

en: Component Group
el: Ομάδα στοιχείου

en: Variable for source dir
el: Μεταβλητή για τον πηγαίο κατάλογο

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Exclude prefix
el: Αποκλεισμός προθέματος

en: Add Win64 Component
el: Προσθήκη στοιχείου Win64

en: Verbose output
el: Αναλυτική έξοδος

en: Output file
el: Αρχείο εξόδου

en: Define variable
el: Ορισμός μεταβλητής

en: Target architecture
el: Αρχιτεκτονική προορισμού

en: Include directory
el: Να περιλαμβάνεται ο κατάλογος

en: System include directory
el: Το σύστημα να περιλαμβάνει τον κατάλογο

en: Stop after the preprocessing stage
el: Στάση μετά το στάδιο της προεπεξεργασίας

en: arch of type '%s' is not supported
el: η αρχιτεκτονική του τύπου '%s' δεν υποστηρίζεται

en: - a msi building tool
el: - ένα εργαλείο δόμησης msi

en: Please specify the output file.
el: Παρακαλώ ορίστε το αρχείο εξόδου.

en: Loading %s...
el: Φορτώνεται το %s...

en: Building %s...
el: Δομείται το %s...

en: Writing %s...
el: Γράφεται το %s...
