msitools master - en to eu translation catalogue (29 entries)

en: Display version number
eu: Erakutsi bertsio-zenbakia

en: Extract to directory
eu: Erauzi direktorioan

en: List files only
eu: Zerrendatu fitxategiak soilik

en: MSI_FILE...
eu: MSI_PAKETEA...

en: - a msi files extracting tool
eu: - msi paketea erauzteko tresna

en: Please specify input files.
eu: Zehaztu sarrerako fitxategiak.

en: Directory Ref
eu: Direktorioaren erref.

en: Component Group
eu: Osagaiaren taldea

en: Variable for source dir
eu: Iturburuko direktorioaren aldagaia

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Exclude prefix
eu: Baztertu aurrizkia

en: Add Win64 Component
eu: Gehitu Win64 osagaia

en: Verbose output
eu: Xehetasuneko irteera

en: Output file
eu: Irteerako fitxategia

en: Define variable
eu: Definitu aldagaia

en: Target architecture
eu: Helburuko arkitektura

en: Include directory
eu: Sartu direktorioa

en: System extension directory
eu: Sistema-hedapenen direktorioa

en: System include directory
eu: Sartu sistemaren direktorioa

en: Stop after the preprocessing stage
eu: Gelditu aurreprozesuaren urratsaren ondoren

en: Specify an extension
eu: Zehaztu hedapen bat

en: INPUT_FILE1 [INPUT_FILE2]...
eu: SARRERA_FITXATEGIA1 [SARRERA_FITXATEGIA2]...

en: arch of type '%s' is not supported
eu: '%s' motako arkitektura ez dago onartuta

en: - a msi building tool
eu: - msi paketea eraikitzeko tresna

en: Please specify the output file.
eu: Zehaztu irteerako fitxategia.

en: Extension of type '%s' is not supported.
eu: '%s' motako hedapena ez da onartzen.

en: Loading %s...
eu: %s kargatzen...

en: Building %s...
eu: %s eraikitzen...

en: Writing %s...
eu: %s idazten...
