msitools master - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Display version number
fi: Näytä versionumero

en: Extract to directory
fi: Pura kansioon

en: List files only
fi: Listaa ainoastaan tiedostot

en: - a msi files extracting tool
fi: - työkalu msi-tiedostojen purkamiseksi

en: Component Group
fi: Komponenttiryhmä

en: Add Win64 Component
fi: Lisää Win64-komponentti

en: Define variable
fi: Määritä muuttuja

en: Target architecture
fi: Kohdearkkitehtuuri

en: Stop after the preprocessing stage
fi: Pysäytä esikäsittelyvaiheen jälkeen

en: Loading %s...
fi: Ladataan %s...

en: Building %s...
fi: Koostetaan %s...

en: Writing %s...
fi: Kirjoitetaan %s...
