msitools master - en to fur translation catalogue (24 entries)

en: Display version number
fur: Mostre il numar di version

en: Extract to directory
fur: Tire fûr te cartele

en: List files only
fur: Liste dome i file

en: - a msi files extracting tool
fur: - un strument par estrai i file msi

en: Please specify input files.
fur: Specifiche i file di jentrade.

en: Directory Ref
fur: Riferiment cartele

en: Component Group
fur: Grup component

en: Variable for source dir
fur: Variabile pe cartele sorzint

en: Prefix
fur: Prefìs

en: Exclude prefix
fur: Esclût il prefìs

en: Add Win64 Component
fur: Zonte component Win64

en: Verbose output
fur: Jessude prolisse

en: Output file
fur: File di jessude

en: Define variable
fur: Definìs variabile

en: Target architecture
fur: Architeture di destinazion

en: Include directory
fur: Inclût cartele

en: System include directory
fur: Inclût cartele di sisteme

en: Stop after the preprocessing stage
fur: Ferme dopo la fase di pre-elaborazion

en: arch of type '%s' is not supported
fur: la architeture di gjenar '%s' no je supuartade

en: - a msi building tool
fur: - un strument di costruzion di msi

en: Please specify the output file.
fur: Specifiche il file di jessude.

en: Loading %s...
fur: Daûr a cjariâ %s...

en: Building %s...
fur: Daûr a costruî %s...

en: Writing %s...
fur: Daûr a scrivi %s...
