msitools master - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Display version number
gl: Mostrar o número de versión

en: Extract to directory
gl: Extraer a directorio

en: List files only
gl: Mostrar só os ficheiros

en: MSI_FILE...
gl: FICHEIRO_MSI…

en: - a msi files extracting tool
gl: - unha ferramenta para extraer ficheiros msi

en: Please specify input files.
gl: Especifique os ficheiros de entrada.

en: Directory Ref
gl: Referencia do directorio

en: Component Group
gl: Grupo do compoñente

en: Variable for source dir
gl: Variábel para o directorio de orixe

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Exclude prefix
gl: Prefixo de exclusión

en: Verbose output
gl: Saída detallada

en: Output file
gl: Ficheiro de saída

en: Define variable
gl: Definir variábel

en: Target architecture
gl: Arquitectura obxectivo

en: Include directory
gl: Incluír directorio

en: System include directory
gl: O sistema inclúe o directorio

en: Stop after the preprocessing stage
gl: Deter despois da fase de preprocesado

en: INPUT_FILE...
gl: FICHEIRO_ENTRADA…

en: arch of type '%s' is not supported
gl: Non se admite a arquitectura de tipo «%s»

en: - a msi building tool
gl: - unha ferramenta para construir msi

en: Please specify the output file.
gl: Especifique o ficheiro de saída.

en: Loading %s...
gl: Cargando %s…

en: Building %s...
gl: Construíndo %s…

en: Writing %s...
gl: Escribindo %s…
