msitools master - en to hr translation catalogue (29 entries)

en: Display version number
hr: Prikaži broj inačice

en: Extract to directory
hr: Raspakiraj u direktorij

en: List files only
hr: Prikaži samo datoteke

en: MSI_FILE...
hr: MSI_DATOTEKA...

en: - a msi files extracting tool
hr: - alat za raspakiravanje msi datoteka

en: Please specify input files.
hr: Navedite ulaznu datoteku.

en: Directory Ref
hr: Ref direktorij

en: Component Group
hr: Grupa komponente

en: Variable for source dir
hr: Varijabla za izvorišni direktorij

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Exclude prefix
hr: Izostavi prefiks

en: Add Win64 Component
hr: Dodaj Win64 komponentu

en: Verbose output
hr: Opširniji izlaz

en: Output file
hr: Izlazna datoteka

en: Define variable
hr: Odredi varijablu

en: Target architecture
hr: Odredišna arhitektura

en: Include directory
hr: Uključi direktorij

en: System extension directory
hr: Direktorij proširenja sustava

en: System include directory
hr: Sustav uključuje direktorij

en: Stop after the preprocessing stage
hr: Zaustavi nakon faze predobrade

en: Specify an extension
hr: Odredi proširenje

en: INPUT_FILE1 [INPUT_FILE2]...
hr: ULAZNA_DATOTEKA1 [ULAZNA_DATOTEKA2]...

en: arch of type '%s' is not supported
hr: arhitektura '%s' nije podržana

en: - a msi building tool
hr: - alat za msi izgradnju

en: Please specify the output file.
hr: Navedite izlaznu datoteku.

en: Extension of type '%s' is not supported.
hr: Proširenje vrste '%s' nije podržano.

en: Loading %s...
hr: Učitavam %s...

en: Building %s...
hr: Izgrađujem %s...

en: Writing %s...
hr: Zapisujem %s...
