msitools master - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Display version number
hu: Verziószám megjelenítése

en: Extract to directory
hu: Kibontás könyvtárba

en: List files only
hu: Csak fájlok listázása

en: MSI_FILE...
hu: MSI_FÁJL…

en: - a msi files extracting tool
hu: - egy msi fájl kibontó eszköz

en: Please specify input files.
hu: Adjon meg bemeneti fájlokat.

en: Directory Ref
hu: Könyvtárhivatkozás

en: Component Group
hu: Komponenscsoport

en: Variable for source dir
hu: Változó a forráskönyvtárhoz

en: Prefix
hu: Előtag

en: Exclude prefix
hu: Előtag kizárása

en: Add Win64 Component
hu: Win64 komponens hozzáadása

en: Verbose output
hu: Részletes kimenet

en: Output file
hu: Kimeneti fájl

en: Define variable
hu: Változó meghatározása

en: Target architecture
hu: Cél architektúra

en: Include directory
hu: Include könyvtár

en: System extension directory
hu: Rendszer kiterjesztési könyvtára

en: System include directory
hu: Rendszer include könyvtára

en: Stop after the preprocessing stage
hu: Leállítás az előfeldolgozás lépés után

en: Specify an extension
hu: Egy kiterjesztés megadása

en: INPUT_FILE1 [INPUT_FILE2]...
hu: BEMENETI_FÁJL1 [BEMENETI_FÁJL2]…

en: arch of type '%s' is not supported
hu: a(z) „%s” típusú architektúra nem támogatott

en: - a msi building tool
hu: - egy msi összeállító eszköz

en: Please specify the output file.
hu: Adja meg a kimeneti fájlt.

en: Extension of type '%s' is not supported.
hu: A(z) „%s” típusú kiterjesztés nem támogatott.

en: Loading %s...
hu: %s betöltése…

en: Building %s...
hu: %s összeállítása…

en: Writing %s...
hu: %s írása…
