msitools master - en to ka translation catalogue (28 entries)

en: Display version number
ka: ვერსიის ინფორმაციის ჩვენება

en: Extract to directory
ka: საქაღალდეში გახსნა

en: List files only
ka: მხოლოდ ფაილების სია

en: - a msi files extracting tool
ka: - msi ფაილების გაშლის პროგრამა

en: Please specify input files.
ka: მიუთითეთ შეყვანის ფაილები.

en: Directory Ref
ka: საქაღალდეზე მიმართვა

en: Component Group
ka: კომპონენტების ჯგუფი

en: Variable for source dir
ka: ცვლადი საწყისი საქაღალდისთვის

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Exclude prefix
ka: გამოსარიცხი პრეფიქსი

en: Add Win64 Component
ka: Win64 კომპონენტის დამატება

en: Verbose output
ka: უფრო მეტის ჩვენება

en: Output file
ka: გამოტანის ფაილი

en: Define variable
ka: ცვლადის აღწერა

en: Target architecture
ka: სამიზნე არქიტექტურა

en: Include directory
ka: საქაღალდის ჩასმა

en: System extension directory
ka: სისტემური გაფართოებების საქაღალდე

en: System include directory
ka: სისტემური ჩასასმელი ფაილების საქაღალდე

en: Stop after the preprocessing stage
ka: პრეპროცესინგის ნაბიჯის შემდეგ გაჩერება

en: Specify an extension
ka: მიუთითეთ გაფართოება

en: INPUT_FILE1 [INPUT_FILE2]...
ka: შეყვანილი_ფაილი1 [შეყვანილი_ფაილი2]...

en: arch of type '%s' is not supported
ka: '%s' ტიპის არქიტექტურა მხარდაჭერილი არაა

en: - a msi building tool
ka: - msi -ის აგების პროგრამა

en: Please specify the output file.
ka: მიუთითეთ გამოტანის ფაილი

en: Extension of type '%s' is not supported.
ka: '%s' ტიპის გაფართოება მხარდაჭერილი არაა.

en: Loading %s...
ka: %s-ის ჩატვირთვა…

en: Building %s...
ka: %s-ის აგება...

en: Writing %s...
ka: %s-ის ჩაწერა...
