msitools master - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Display version number
lt: Rodyti versijos numerį

en: Extract to directory
lt: Išskleisti į aplanką

en: List files only
lt: Tik išvardinti failus

en: MSI_FILE...
lt: MSI_FAILAS...

en: - a msi files extracting tool
lt: - msi failų išskleidimo įrankis

en: Please specify input files.
lt: Nurodykite įvesties failus.

en: Directory Ref
lt: Aplanko nuoroda

en: Component Group
lt: Komponento grupė

en: Variable for source dir
lt: Kintamasis šaltinio aplankui

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Exclude prefix
lt: Išimčių priešdėlis

en: Add Win64 Component
lt: Pridėti Win64 komponentą

en: Verbose output
lt: Išsami išvestis

en: Output file
lt: Išvesties failas

en: Define variable
lt: Apibrėžti kintamąjį

en: Target architecture
lt: Paskirties architektūra

en: Include directory
lt: Įtraukti aplanką

en: System extension directory
lt: Sistemos plėtinių aplankas

en: System include directory
lt: Įtraukti sisteminį aplanką

en: Stop after the preprocessing stage
lt: Sustoti po pirminio apdorojimo

en: Specify an extension
lt: Nurodykite plėtinį

en: INPUT_FILE1 [INPUT_FILE2]...
lt: ĮVESTIES_FAILAS1 [ĮVESTIES_FAILAS2]...

en: arch of type '%s' is not supported
lt: arch tipas „%s“ nepalaikomas

en: - a msi building tool
lt: - msi kūrimo įrankis

en: Please specify the output file.
lt: Nurodykite išvesties failą.

en: Extension of type '%s' is not supported.
lt: Plėtinio tipas „%s“ nepalaikomas.

en: Loading %s...
lt: Įkeliama %s...

en: Building %s...
lt: Kuriama %s...

en: Writing %s...
lt: Rašomas %s...
