msitools master - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: Display version number
ro: Afișează numărul versiunii

en: Extract to directory
ro: Extrage la director

en: List files only
ro: Listează doar fișierele

en: - a msi files extracting tool
ro: - o unealtă de extragere a fișierelor msi

en: Please specify input files.
ro: Specificați fișierele de intrare.

en: Directory Ref
ro: Ref director

en: Component Group
ro: Grup de componentă

en: Variable for source dir
ro: Variabilă pentru directorul sursei

en: Exclude prefix
ro: Exclude prefixul

en: Add Win64 Component
ro: Adaugă o componentă Win64

en: Verbose output
ro: Ieșire detaliată

en: Output file
ro: Fișier de ieșire

en: Define variable
ro: Definește variabila

en: Target architecture
ro: Arhitectură țintă

en: Include directory
ro: Include directorul

en: System include directory
ro: Include directorul de sistem

en: Stop after the preprocessing stage
ro: Oprește după stagiul de preprocesare

en: INPUT_FILE1 [INPUT_FILE2]...
ro: FIȘIER_INTRARE1 [FIȘIER_INTRARE2]...

en: arch of type '%s' is not supported
ro: arhitectura de tipul „%s” nu este suportată

en: - a msi building tool
ro: - o unealtă de generare msi

en: Please specify the output file.
ro: Specificați fișierul de ieșire.

en: Loading %s...
ro: Se încarcă %s...

en: Building %s...
ro: Se generează %s...

en: Writing %s...
ro: Se scrie %s...
