msitools master - en to sl translation catalogue (29 entries)

en: Display version number
sl: Pokaži številko različice

en: Extract to directory
sl: Razširi v mapo

en: List files only
sl: Izpiše le datoteke

en: MSI_FILE...
sl: DATOTEKA_MSI ...

en: - a msi files extracting tool
sl: – orodje za odpakiranje datotek iz arhiva msi

en: Please specify input files.
sl: Navesti je treba vhodne datoteke.

en: Directory Ref
sl: Sklic mape

en: Component Group
sl: Skupina izrezkov

en: Variable for source dir
sl: Spremenljivka izvorne mape

en: Prefix
sl: Predpona

en: Exclude prefix
sl: Prezri predpono

en: Add Win64 Component
sl: Dodaj komponente Win64

en: Verbose output
sl: Podroben izpis

en: Output file
sl: Izhodna datoteka

en: Define variable
sl: Določitev spremenljivke

en: Target architecture
sl: Ciljno okolje

en: Include directory
sl: Vključi mapo

en: System extension directory
sl: Sistemska mapa razširitev

en: System include directory
sl: Vključena sistemska mapa

en: Stop after the preprocessing stage
sl: Zaustavi po opravilu obdelave

en: Specify an extension
sl: Določite razširitev

en: INPUT_FILE1 [INPUT_FILE2]...
sl: VHODNA_DATOTEKA1 [VHODNA_DATOTEKA2] ...

en: arch of type '%s' is not supported
sl: Okolje vrste »%s« ni podprto ...

en: - a msi building tool
sl: – orodje za izgradnjo msi

en: Please specify the output file.
sl: Določiti je treba izhodno datoteko.

en: Extension of type '%s' is not supported.
sl: Razširitev vrste »%s« ni podprta.

en: Loading %s...
sl: Poteka nalaganje %s ...

en: Building %s...
sl: Poteka izgradnja %s ...

en: Writing %s...
sl: Poteka zapisovanje %s ...
