msitools master - en to sr translation catalogue (26 entries)

en: Display version number
sr: Prikazuje broj izdanja

en: Extract to directory
sr: Raspakuje u direktorijum

en: List files only
sr: Ispisuje samo datoteke

en: MSI_FILE...
sr: MSI_DATOTEKA...

en: - a msi files extracting tool
sr: — alat za raspakivanje msi datoteka

en: Please specify input files.
sr: Molim navedite ulazne datoteke.

en: Directory Ref
sr: Uputa direktorijuma

en: Component Group
sr: Grupa sastojka

en: Variable for source dir
sr: Promenljiva za izvorni direktorijum

en: Prefix
sr: Predmetak

en: Exclude prefix
sr: Izbacuje predmetak

en: Add Win64 Component
sr: Dodaje Vin64 sastojak

en: Verbose output
sr: Opširan izlaz

en: Output file
sr: Izlazna datoteka

en: Define variable
sr: Određuje promenljivu

en: Target architecture
sr: Ciljna arhitektura

en: Include directory
sr: Uključuje direktorijum

en: System include directory
sr: Sistemom uključen direktorijum

en: Stop after the preprocessing stage
sr: Staje nakon postupka predobrade

en: INPUT_FILE...
sr: ULAZNA_DATOTEKA...

en: arch of type '%s' is not supported
sr: Arhitektura „%s“ nije podržana

en: - a msi building tool
sr: — alat za izgradnju msi-ja

en: Please specify the output file.
sr: Molim navedite izlaznu datoteku.

en: Loading %s...
sr: Učitavam „%s“...

en: Building %s...
sr: Izgrađujem „%s“...

en: Writing %s...
sr: Zapisujem „%s“...
