msitools master - en to tg translation catalogue (20 entries)

en: Display version number
tg: Намоиш додани рақами версия

en: Extract to directory
tg: Баровардан ба директория

en: List files only
tg: Танҳо рӯйхати файлҳо

en: MSI_FILE...
tg: ФАЙЛИ_MSI...

en: - a msi files extracting tool
tg: - абзори барориши файлҳои msi

en: Please specify input files.
tg: Лутфан, файлҳои вурудиро муайян кунед.

en: Directory Ref
tg: Истиноди директория

en: Component Group
tg: Гурӯҳи компонент

en: Variable for source dir
tg: Тағйирёбанда барои директорияи манбаъ

en: Prefix
tg: Префикс

en: Exclude prefix
tg: Истисно кардани префикс

en: Verbose output
tg: Барориши ботафсил

en: Output file
tg: Файли барориш

en: Define variable
tg: Тағйирёбандаи муайян

en: Include directory
tg: Илова кардани директория

en: System include directory
tg: Система дорои директория мебошад

en: Stop after the preprocessing stage
tg: Истодан баъд аз дараҷаи пeшпаpдoзӣ

en: INPUT_FILE...
tg: _ФАЙЛИ ВУРУДӢ...

en: - a msi building tool
tg: - абзори сохти msi

en: Please specify the output file.
tg: Лутфан, файлҳои бароришро муайян кунед.
