msitools master - en to sr translation catalogue (29 entries)

en: Display version number
sr: Приказује број издања

en: Extract to directory
sr: Распакује у директоријум

en: List files only
sr: Исписује само датотеке

en: MSI_FILE...
sr: МСИ_ДАТОТЕКА...

en: - a msi files extracting tool
sr: — алат за распакивање мси датотека

en: Please specify input files.
sr: Молим наведите улазне датотеке.

en: Directory Ref
sr: Упута директоријума

en: Component Group
sr: Група састојка

en: Variable for source dir
sr: Променљива за изворни директоријум

en: Prefix
sr: Предметак

en: Exclude prefix
sr: Избацује предметак

en: Add Win64 Component
sr: Додаје Вин64 састојак

en: Verbose output
sr: Опширан излаз

en: Output file
sr: Излазна датотека

en: Define variable
sr: Одређује променљиву

en: Target architecture
sr: Циљна архитектура

en: Include directory
sr: Укључује директоријум

en: System extension directory
sr: Директоријум проширења система

en: System include directory
sr: Системом укључен директоријум

en: Stop after the preprocessing stage
sr: Стаје након поступка предобраде

en: Specify an extension
sr: Одредите проширење

en: INPUT_FILE1 [INPUT_FILE2]...
sr: УЛАЗНА_ДАТОТЕКА1 [УЛАЗНА_ДАТОТЕКА2]...

en: arch of type '%s' is not supported
sr: Архитектура „%s“ није подржана

en: - a msi building tool
sr: — алат за изградњу мси-ја

en: Please specify the output file.
sr: Наведите излазну датотеку.

en: Extension of type '%s' is not supported.
sr: Проширење врсте „%s“ није подржано.

en: Loading %s...
sr: Учитавам „%s“...

en: Building %s...
sr: Изграђујем „%s“...

en: Writing %s...
sr: Записујем „%s“...
