msitools master - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Display version number
oc: Aficha lo numèro de version

en: Extract to directory
oc: Extrai cap al repertòri

en: List files only
oc: Fa la lista los fichièrs unicament

en: - a msi files extracting tool
oc: - una aisina d'extraccion de fichièrs MSI

en: Please specify input files.
oc: Especificatz los fichièrs d'entrada.

en: Directory Ref
oc: Referéncia del repertòri

en: Component Group
oc: Grop de components

en: Variable for source dir
oc: Variabla pel repertòri font

en: Exclude prefix
oc: Exclutz un prefix

en: Add Win64 Component
oc: Apondre un component Win64

en: Verbose output
oc: Mòde verbós

en: Output file
oc: Fichièr de sortida

en: Define variable
oc: Definís una variabla

en: Target arquitectura
oc: Arquitectura cibla

en: Include directory
oc: Repertòri de fragments

en: System include directory
oc: Repertòri amb los fragments del sistèma

en: Stop after the preprocessing stage
oc: Arrèsta aprèp l'etapa de pretractament

en: arch of type '%s' is not supported
oc: L'arquitectura de tipe « %s » es pas presa en carga.

en: - a msi building tool
oc: - una aisina de construccion msi

en: Please specify the output file.
oc: Especificatz lo fichièr de sortida.

en: Loading %s...
oc: Cargament de %s...

en: Building %s...
oc: Construccion de %s...

en: Writing %s...
oc: Escritura de %s...
