mtpaint-3.20 dutch - en to nl translation catalogue (809 entries)

en: Animation Preview
nl: Animatie-voorbeeldweergave

en: Play
nl: Afspelen

en: Fix
nl: Fixeren

en: Close
nl: Sluiten

en: Error
nl: Fout

en: Unable to create output directory
nl: Kan geen map voor uitvoer aanmaken

en: Creating Animation Frames
nl: Kaders aanmaken voor animatie

en: Unable to save image
nl: Niet in staat afbeelding te bewaren

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Do you really want to clear all of the position and cycle data for all of the layers?
nl: Wilt u werkelijk bij alle lagen alle positie- en cyclusgegevens wissen?

en: No
nl: Nee

en: Yes
nl: Ja

en: Set Key Frame
nl: Hoofdkader instellen

en: Configure Animation
nl: Animatie instellen

en: Output Files
nl: Uitvoerbestanden

en: Start frame
nl: Kader opstarten

en: End frame
nl: Kader afsluiten

en: Delay
nl: Uitstellen

en: Output path
nl: Uitvoerpad

en: Select Directory
nl: Map kiezen

en: File prefix
nl: Voorvoegsel voor bestand

en: File Format
nl: Bestandsformaat

en: Positions
nl: Posities

en: Cycling
nl: Cycli

en: Save
nl: Bewaren

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Create Frames
nl: Kaders aanmaken

en: You must have at least 2 layers to create an animation
nl: U moet tenminste twee lagen hebben voor een animatie

en: You must save your layers file before creating an animation
nl: U moet uw lagenbestand opslaan voordat u een animatie kunt maken

en: The image is too large to transform.
nl: De afbeelding is te groot om om te zetten.

en: Gradient
nl: Verloop

en: Palette
nl: Palet

en: Clipboard
nl: Klembord

en: Value
nl: Waarde

en: Red
nl: Rood

en: Green
nl: Groen

en: Blue
nl: Blauw

en: Morphological
nl: Morfologisch

en: Edge Detect
nl: Randen detecteren

en: Edge Sharpen
nl: Randen verscherpen

en: Edge Soften
nl: Randen verzachten

en: Different X/Y
nl: Verschillende X/Y

en: Gamma corrected
nl: Gamma gecorrigeerd

en: Gaussian Blur
nl: Guassiaans vervagen

en: Radius
nl: Straal

en: Amount
nl: Hoeveelheid

en: Threshold
nl: Drempel

en: Unsharp Mask
nl: Onscherptemasker

en: Outer radius
nl: Buitenste straal

en: Inner radius
nl: Binnenstraal

en: Normalize
nl: Normaliseren

en: Difference of Gaussians
nl: Gaussiaanse verschillen

en: Protect details
nl: Details beschermen

en: Kuwahara-Nagao Blur
nl: Kuwahara-Nagao vervagen

en: The image is too large for this rotation.
nl: De afbeelding is te groot voor deze kanteling.

en: Smooth
nl: Zacht

en: Free Rotate
nl: Vrij draaien

en: Not enough memory to create clipboard
nl: Onvoldoende geheugen om klembord aan te maken

en: Invalid palette file
nl: Ongeldig paletbestand

en: Invalid channel file.
nl: Ongeldig kanaalbestand.

en: Raw frames
nl: Ruwe frames

en: Composited frames
nl: Samengestelde frames

en: Composited frames with nonzero delay
nl: Samengestelde frames met niet-nul-vertraging

en: Load Frames
nl: Frames laden

en: Load into Layers
nl: In lagen laden

en: Load First Frame
nl: Eerste frame laden

en: Explode Frames
nl: Frames opblazen

en: View Animation
nl: Animatie bekijken

en: This is an animated %s file.
nl: Dit is een %s-bestand met animatie.

en: This is a multipage %s file.
nl: Dit is een %s-bestand met meerdere pagina's

en: File is too big, must be <= to width=%i height=%i
nl: Bestand is te groot, moet zijn <= breedte=%i hoogte=%i

en: Unable to explode frames
nl: Niet in staat om frames op te blazen

en: Unable to load file
nl: Kan bestand niet laden

en: The file import library had to terminate due to a problem with the file (possibly corrupt image data or a truncated file). I have managed to load some data as the header seemed fine, but I would suggest you save this image to a new file to ensure this does not happen again.
nl: De bibiotheek voor importbestanden werd afgesloten vanwege een probleem met het bestand (mogelijk corrupte beeldgegevens of een afgebroken bestand). Ik ben erin geslaagd bepaalde gegevens te laden, aangezien de header in orde is, maar ik stel voor dat u dit bestand in een nieuwe folder opslaat om herhaling te voorkomen

en: The animation is too long to load all of it into layers.
nl: De animatie is te lang om hem helemaal in lagen te laden.

en: Could not explode all the frames in the animation.
nl: Kon niet alle frames in de animatie opblazen.

en: Size
nl: Grootte

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cannot open file
nl: Kan bestand niet openen

en: Unsupported file format
nl: Niet-ondersteund bestandsformaat

en: File: %s already exists. Do you want to overwrite it?
nl: Bestand: %s bestaat al. Wilt u het overschrijven?

en: File Found
nl: Bestand gevonden

en: NO
nl: NEE

en: YES
nl: JA

en: Unable to export undo images
nl: Kan geen ongedaan-afbeeldingen exporteren

en: Unable to export ASCII file
nl: Niet in staat om ASCII-bestand uit te voeren

en: Unable to save file: %s
nl: Niet mogelijk om bestand op te slaan: %s

en: Transparency index
nl: Transparantie-index

en: JPEG Save Quality (100=High)
nl: JPEG-opslagkwaliteit (100=Hoog)

en: PNG Compression (0=None)
nl: PNG-compressie (0=geen)

en: TGA RLE Compression
nl: TGA RLE-compressie

en: JPEG2000 Compression (0=Lossless)
nl: JPEG2000-compressie (0=zonder verlies)

en: Hotspot at X =
nl: Centraal punt op X =

en: Animation delay
nl: Animatievertraging

en: Undoable
nl: Onuitvoerbaar

en: Apply colour profile
nl: Kleurprofiel toepassen

en: Load Image File
nl: Afbeelding laden

en: Save Image File
nl: Afbeelding opslaan

en: Load Palette File
nl: Palet laden

en: Save Palette File
nl: Palet opslaan

en: Export Undo Images
nl: Ongedaan-afbeeldingen exporteren

en: Export Undo Images (reversed)
nl: Ongedaan-afbeeldingen exporteren (omgekeerd)

en: You must have 16 or fewer palette colours to export ASCII art.
nl: U kunt maximaal 16 paletkleuren hebben om ASCII-kunst uit te exporteren.

en: Export ASCII Art
nl: ASCII-kunst exporteren

en: Save Layer Files
nl: Lagenbestand opslaan

en: Choose frames directory
nl: Frames-map kiezen

en: You must save at least one frame to create an animated GIF.
nl: Voor een GIF-animatie moet u tenminste één frame opslaan.

en: Export GIF animation
nl: GIF-animatie uitvoeren

en: Load Channel
nl: Kanaal laden

en: Save Channel
nl: Kanaal opslaan

en: Save Composite Image
nl: Samengestelde afbeelding opslaan

en: Create Channel
nl: Kanaal aanmaken

en: Channel Type
nl: Kanaaltype

en: Initial Channel State
nl: Aanvankelijke staat van het kanaal

en: Inverted
nl: Geïnverteerd

en: Cleared
nl: Gewist

en: Set
nl: Instellen

en: Set colour A radius B
nl: Kleur A straal B instellen

en: Set blend A to B
nl: A met B mengen

en: Image Red
nl: Afbeelding rood

en: Image Green
nl: Afbeelding groen

en: Image Blue
nl: Afbeelding blauw

en: Alpha
nl: Alfa

en: Selection
nl: Selectie

en: Mask
nl: Maskeren

en: Delete Channels
nl: Kanalen wissen

en: Threshold Channel
nl: Drempelkanaal

en: Hue
nl: Tint

en: Saturation
nl: Verzadiging

en: Opacity
nl: Dekking

en: Creating Font Index
nl: Lettertype-index aanmaken

en: You must select at least one directory to search for fonts.
nl: U moet tenminste één map kiezen om te doorzoeken op lettertypes.

en: Paste Text
nl: Tekst plakken

en: Text
nl: Tekst

en: Font
nl: Lettertype

en: Style
nl: Stijl

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Face
nl: Gezicht

en: Antialias
nl: Anti-alias

en: Invert
nl: Inverteren

en: Background colour =
nl: Achtergrondkleur =

en: Oblique
nl: Schuin

en: Angle of rotation =
nl: Rotatiehoek =

en: Font Directories
nl: Lettertypemappen

en: Directory
nl: Map

en: New Directory
nl: Nieuwe map

en: Add
nl: Toevoegen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Create Index
nl: Index aanmaken

en: Enter Text Here
nl: Tekst hier invoegen

en: Could not access directory %s
nl: Kreeg geen toegang tot map %s

en: Delete
nl: Wissen

en: Rename
nl: Hernoemen

en: Create
nl: Aanmaken

en: Enter the new filename
nl: Voer de nieuwe bestandsnaam in

en: Create Directory
nl: Map aanmaken

en: Enter the name of the new directory
nl: Voer de naam van de nieuwe map in

en: Do you really want to delete "%s" ?
nl: Wilt u echt "%s" wissen ?

en: Unable to delete
nl: Kan niet wissen

en: Unable to rename
nl: Kan niet hernoemen

en: Unable to create directory
nl: Kan map niet aanmaken

en: Up
nl: Omhoog

en: Home
nl: Persoonlijke map

en: Create New Directory
nl: Nieuwe map aanmaken

en: Show Hidden Files
nl: Verborgen bestanden tonen

en: Case Insensitive Sort
nl: Niet-hoofdlettergevoelige ordening

en: Name
nl: Naam

en: Modified
nl: Aangepast

en: General
nl: Algemeen

en: Keyboard shortcuts
nl: Sneltoetsen

en: Mouse shortcuts
nl: Muis-sneltoetsen

en: Credits
nl: Met dank aan

en: mtPaint 3.51 - Copyright (C) 2004-2021 The Authors
nl: mtPaint 3.51 - Auteursrecht (C) 2004-2021 De auteurs

en: See 'Credits' section for a list of the authors.
nl: Voor alle auteurs, zie sectie 'Met dank aan'.

en: mtPaint is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 3 of the License, or (at your option) any later version.
nl: mtPaint is vrije software; u kunt het verder verspreiden en/of aanpassen onder de voorwaarden van de GNU General Public License zoals gepubliceerd door de Free Software Foundation; ofwel versie 3 van de licentie of (naar keuze) elke latere versie.

en: mtPaint is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
nl: mtPaint wordt gedistribueerd in de hoop dat het nuttig zal zijn, maar ZONDER ENIGE GARANTIE; zonder zelfs de geïmpliceerde garantie van VERKOOPBAARHEID of GESCHIKTHEID VOOR EEN BEPAALD DOEL. Zie de GNU General Public License voor meer details.

en: mtPaint is a simple GTK+1/2/3 painting program designed for creating icons and pixel based artwork. It can edit indexed palette or 24 bit RGB images and offers basic painting and palette manipulation tools. It also has several other more powerful features such as channels, layers and animation. Due to its simplicity and lack of dependencies it runs well on GNU/Linux, Windows and older PC hardware.
nl: mtPaint is een eenvoudig GTK+1/2/3 tekenprogramma, ontworpen om pictogrammen en pixelgebaseerde kunst te maken. Men kan er een geïndexeerd kleurenpalet mee bewerken of 24 bits RGB afbeeldingen. Het biedt de mogelijkheid om eenvoudige kleurenafbeeldingen te ontwerpen. Het programma beschikt ook over krachtigere mogelijkheden, zoals het uitvoeren van kanalen, verschillende lagen en animaties. Vanwege de eenvoud, en omdat het geen afhankelijkheden bezit, werkt het programma goed onder GNU/Linux en Windows en op oudere computers.

en: There is full documentation of mtPaint's features contained in a handbook.  If you don't already have this, you can download it from the mtPaint website.
nl: Er is een volledige documentatie over de functies van mtPaint beschikbaar als handleiding. U kunt deze ophalen vanaf de website van mtPaint.

en: If you like mtPaint and you want to keep up to date with new releases, or you want to give some feedback, then the mailing lists may be of interest to you:
nl: Wanner mtPaint u bevalt en wanneer u op de hoogte wilt blijven van nieuwe uitgaven, of wanneer u terugkoppeling wilt geven, dan kan het voor u interessant zijn in de verzendlijsten te worden opgenomen:

en:   Ctrl-N            Create new image
nl:   Ctrl-N            Nieuwe afbeelding aanmaken

en:   Ctrl-O            Open Image
nl:   Ctrl-O            Afbeelding openen

en:   Ctrl-S            Save Image
nl:   Ctrl-S            Afbeelding opslaan

en:   Ctrl-Shift-S      Save layers file
nl:   Ctrl-Shift-S      Lagenbestand opslaan

en:   Ctrl-Q            Quit program
nl:   Ctrl-Q            Programma afsluiten

en:   Ctrl-A            Select whole image
nl:   Ctrl-A            Selecteer gehele afbeelding

en:   Escape            Select nothing, cancel paste box
nl:   Escape            Niets selecteren, plakken afzeggen

en:   J                 Lasso selection
nl:   J                 Lasso selectie

en:   Ctrl-C            Copy selection to clipboard
nl:   Ctrl-C            Kopieer selectie naar het klembord

en:   Ctrl-X            Copy selection to clipboard, and then paint current pattern to selection area
nl:   Ctrl-X            Kopieer selectie naar het klembord, en schilder dan het huidige patroon in het geselecteerde gebied

en:   Ctrl-V            Paste clipboard to centre of current view
nl:   Ctrl-V            Plak klembordinhoud in het midden van huidige weergave

en:   Ctrl-K            Paste clipboard to location it was copied from
nl:   Ctrl-K            Plak klembordinhoud terug op zijn oorspronkelijke plaats

en:   Ctrl-Shift-V      Paste clipboard to new layer
nl:   Ctrl-Shift-V      Plak klembordinhoud in nieuwe laag

en:   Enter/Return      Commit paste to canvas
nl:   Enter/Return      Plak op canvas

en:   Shift+Enter/Return  Commit paste and swap canvas into the clipboard
nl:   Shift+Enter/Return  Pas plakken toe en verplaats canvas naar klembord

en:   Arrow keys        Paint Mode - Move the mouse pointer
nl:   Pijltjestoetsen        Tekenmodus - verplaats de muisaanwijzer

en:   Arrow keys        Selection Mode - Nudge selection box or paste box by one pixel
nl:   Pijltjestoetsen        Selectiemodus - Klik op de selectiebalk of plak pixel voor pixel

en:   Shift+Arrow keys  Nudge mouse pointer, selection box or paste box by x pixels - x is defined by the Preferences window
nl:   Shift+pijltjestoetsen  Duw muisaanwijzer, of selectievak, of plak vak pixel voor pixel - x wordt vastgesteld vanuit het Voorkeurenvenster

en:   Ctrl+Arrows       Move layer or resize selection box
nl:   Ctrl+pijltjestoetsen   Verplaats de laag of pas het selectievak aan

en:   Ctrl+Shift+Arrows  Move layer or resize selection box by x pixels
nl:   Ctrl+Shift+pijltjestoetsen  Verplaats laag of verander de grootte van het selectievak met x pixels

en:   Enter/Return      Paint Mode - Simulate left click
nl:   Enter/Return      Tekenmodus - boots linkerklik na

en:   Backspace         Paint Mode - Simulate right click
nl:   Backspace         Tekenmodus - boots rechterklik na

en:   [ or ]            Change colour A to the next or previous palette item
nl:   [ of ]            Verander kleur A in het volgende of vorige paletonderdeel

en:   Shift+[ or ]      Change colour B to the next or previous palette item
nl:   Shift+[ of ]      Verander kleur B in het volgende of vorige paletonderdeel

en:   Delete            Crop image to selection
nl:   Delete            Afbeelding bijsnijden tot selectie

en:   Insert            Transform colours - i.e. Brightness, Contrast, Saturation, Posterize, Gamma
nl:   Insert            Kleuren transformeren - d.i. helderheid, contrast, verzadiging, posterisatie, gamma

en:   Ctrl-G            Greyscale the image
nl:   Ctrl-G            Afbeelding naar grijstinten omzetten

en:   Shift-Ctrl-G      Greyscale the image (Gamma corrected)
nl:   Shift-Ctrl-G      Afbeelding naar grijstinten omzetten (gamma-gecorrigeerd)

en:   Ctrl+M            Mirror the image
nl:   Ctrl+M            Afbeelding spiegelen

en:   Shift-Ctrl-I      Invert the image
nl:   Shift-Ctrl-I      Afbeelding inverteren

en:   Ctrl-T            Draw a rectangle around the selection area with the current fill
nl:   Ctrl-Shift-T      Vul het geselecteerde gebied met de gekozen vulling

en:   Ctrl-Shift-T      Fill in the selection area with the current fill
nl:   Ctrl-Shift-T      Vul de selectie met de gekozen vulling

en:   Ctrl-L            Draw an ellipse spanning the selection area
nl:   Ctrl-L            Teken een ellips in het geselecteerde gebied

en:   Ctrl-Shift-L      Draw a filled ellipse spanning the selection area
nl:   Ctrl-Shift-L      Teken een gevulde ellips in het geselecteerde gebied

en:   Ctrl-E            Edit the RGB values for colours A & B
nl:   Ctrl-E            Bewerk de RGB-waarden voor kleuren A & B

en:   Ctrl-W            Edit all palette colours
nl:   Ctrl-W            Bewerk alle paletkleuren

en:   Ctrl-P            Preferences
nl:   Ctrl-P            Voorkeuren

en:   Ctrl-I            Information
nl:   Ctrl-I            Informatie

en:   Ctrl-Z            Undo last action
nl:   Ctrl-Z            Maak laatste handeling ongedaan

en:   Ctrl-R            Redo an undone action
nl:   Ctrl-R            Voer een ongedaan gemaakte handeling opnieuw uit

en:   Shift-T           Text Tool (GTK+)
nl:   Shift-T           Tekstgereedschap (GTK+)

en:   T                 Text Tool (FreeType)
nl:   T                 Tekstgereedschap (FreeType)

en:   V                 View Window
nl:   V                 Kijkvenster

en:   L                 Layers Window
nl:   L                 Lagenvenster

en:   B                 Toggle Snap to Tile Grid mode
nl:   B                 Schakel uitlijning op tegelraster om

en:   X                 Swap Colours A & B
nl:   X                 Wissel kleuren A & B om

en:   E                 Choose Colour
nl:   E                 Kies kleur

en:   A                 Draw open arrow head when using the line tool (size set by flow setting)
nl:   A                 Teken een open pijlpunt met het lijngereedschap (formaat wordt bepaald door stroominstelling)

en:   S                 Draw closed arrow head when using the line tool (size set by flow setting)
nl:   S                 Teken een dichte pijlpunt met het lijngereedschap (formaat wordt bepaald door stroominstelling)

en:   D                 Line Tool
nl:   D                 Lijngereedschap

en:   F                 Flood Fill Tool
nl:   F                 Emmer vulgereedschap

en:   +,=               Main edit window - Zoom in
nl:   +,=               Primair bewerkingsvenster - inzoomen

en:   -                 Main edit window - Zoom out
nl:   -                 Primair bewerkingsvenster - uitzoomen

en:   Shift +,=         View window - Zoom in
nl:   Shift +,=         Kijkvenster - inzoomen

en:   Shift -           View window - Zoom out
nl:   Shift -           Kijkvenster - uitzoomen

en:   Shift + 1         Edit image channel
nl:   Shift + 1         Bewerk afbeeldingskanaal

en:   Shift + 2         Edit alpha channel
nl:   Shift + 2         Bewerk alfakanaal

en:   Shift + 3         Edit selection channel
nl:   Shift + 3         Bewerk selectiekanaal

en:   Shift + 4         Edit mask channel
nl:   Shift + 4         Bewerk maskeerkanaal

en:   F1                Help
nl:   F1                Hulp

en:   F2                Choose Pattern
nl:   F2                Patroon kiezen

en:   F3                Choose Brush
nl:   F3                Penseel kiezen

en:   F4                Paint Tool
nl:   F4                Schildergereedschap

en:   F5                Toggle Main Toolbar
nl:   F5                Primaire werkbalk omschakelen

en:   F6                Toggle Tools Toolbar
nl:   F6                Werkbalk 'gereedschap' omschakelen

en:   F7                Toggle Settings Toolbar
nl:   F7                Werkbalk 'Instellingen' omschakelen

en:   F8                Toggle Palette
nl:   F8                Palet omschakelen

en:   F9                Selection Tool
nl:   F9                Selectiegereedschap

en:   F12               Toggle Dock Area
nl:   F12               Dokgebied omschakelen

en:   Ctrl + F1 - F12   Save current clipboard to file 1-12
nl:   Ctrl + F1 - F12   Huidige klembordinhoud opslaan in bestand 1-12

en:   Shift + F1 - F12  Load clipboard from file 1-12
nl:   Shift + F1 - F12  klembord laden uit bestand 1-12

en:   Ctrl + 1, 2, ... , 0  Set opacity to 10%, 20%, ... , 100% (main or keypad numbers)
nl:   Ctrl + 1, 2, ... , 0  Dekking instellen op 10%, 20%, ... , 100% (algemene- of toetsenblokcijfers)

en:   Ctrl + + or =     Increase opacity by 1
nl:   Ctrl + + of =     Dekking vermeerderen met 1

en:   Ctrl + -          Decrease opacity by 1
nl:   Ctrl + -          Dekking verminderen met 1

en:   Home              Show or hide main window menu/toolbar/status bar/palette
nl:   Home              Toon of verberg primair venstermenu/werkbalk/statusbalk/palet

en:   Page Up           Scale Image
nl:   Page Up           Afbeelding schalen

en:   Page Down         Resize Image canvas
nl:   Page Down         Afbeelding canvas herschalen

en:   End               Pan Window
nl:   End               Overzichtsvenster

en:   Left button          Paint to canvas using the current tool
nl:   Linkermuisknop         Met het huidige gereedschap op het canvas schilderen

en:   Middle button        Selects the point which will be the centre of the image after the next zoom
nl:   Middelste muisknop        Kies een punt in de afbeelding als centrum om de volgende keer op in te zoomen

en:   Right button         Commit paste to canvas / Stop drawing current line / Cancel selection
nl:   Rechtermuisknop        Bevestig plakken naar het canvas / Stop met tekenen van huidige lijn / Annuleer selectie

en:   Scroll Wheel         In GTK+2/3 the user can have the scroll wheel zoom in or out via the Preferences window
nl:   Muiswiel               Gebruikers kunnen in GTK+2/3 via het Voorkeurenvenster het muiswiel instellen om in of uit te zoomen

en:   Ctrl+Left button     Choose colour A from under mouse pointer
nl:   Ctrl+linkermuisknop    Selecteer kleur A vanonder de muispijl

en:   Ctrl+Middle button   Create colour A/B and pattern based on the RGB colour in A (RGB images only)
nl:   Ctrl+Middelste muisknop   Kleur A/B en patroon aanmaken vanuit de RGB-kleur in A (alleen RGB-afbeeldingen)

en:   Ctrl+Right button    Choose colour B from under mouse pointer
nl:   Ctrl+Rechtermuisknop   Selecteer kleur B vanonder muispijl

en:   Ctrl+Scroll Wheel    Scroll the main edit window left or right
nl:   Ctrl+Muiswiel          Het primaire bewerkingsvenster naar links of rechts verschuiven

en:   Ctrl+Double click    Set colour A or B to average colour under brush square or selection marquee (RGB only)
nl:   Ctrl+Dubbelklik        Stel kleur A of B in als algemene kleur van penseel, vierkant of gemarkeerde selectie (alleen RGB)

en:   Shift+Right button   Selects the point which will be the centre of the image after the next zoom
nl:   Shift+Rechtermuisknop  Kiest het punt als centrum van de afbeelding, na het volgende in- of uitzoomen

en: You can fixate the X/Y co-ordinates while moving the mouse:
nl: U kunt de X/Y coördinaten vastzetten terwijl u de muis beweegt:

en:   Shift                Constrain mouse movements to vertical line
nl:   Shift                Beperk muisbewegingen tot een vertikale lijn

en:   Shift+Ctrl           Constrain mouse movements to horizontal line
nl:   Shift+Ctrl           Beperk muisbewegingen tot een horizontale lijn

en: mtPaint is maintained by Dmitry Groshev.
nl: mtPaint wordt onderhouden door Dmitry Groshev.

en: The following people (in alphabetical order) have contributed directly to the project, and are therefore worthy of gracious thanks for their generosity and hard work:
nl: De volgende mensen (in alfabetische volgorde) hebben rechtstreeks aan dit project meegewerkt. We danken hen voor hun bijdrage en hun inspanningen:

en: Authors
nl: Auteurs

en: Dmitry Groshev - Contributing developer for version 2.30. Lead developer and maintainer from version 3.00 to the present.
nl: Dmitry Groshev - Mede-ontwikkelaar voor versie 2.30. Hoofd ontwikkeling en onderhoud vanaf versie 3.00 tot op heden.

en: Mark Tyler - Original author and maintainer up to version 3.00, occasional contributor thereafter.
nl: Mark Tyler - Oorspronkelijke auteur en ontwikkelaar tot aan versie 3.00, sindsdien af en toe bijdrager.

en: Xiaolin Wu - Wrote the Wu quantizing method - see wu.c for more information.
nl: Xiaolin Wu - Ontwierp de Wu-kwantiseer-methode - zie voor meer informatie wu.c.

en: General Contributions (Feedback and Ideas for improvements unless otherwise stated)
nl: Algemene bijdragen (terugkoppeling en ideeën voor verbeteringen, tenzij anders vermeld)

en: Abdulla Al Muhairi - Website redesign April 2005
nl: Abdulla Al Muhari - herontwerp website April 2005

en: Eddie Kohler - Created Gifsicle which is needed for the creation and viewing of animated GIF files http://www.lcdf.org/gifsicle/
nl: Eddie Kohler - Ontwierp 'Gifsicle', benodigd voor het maken en bekijken van GIF-animaties http://www.lcdf.org/gifsicle/

en: Guadalinex Team (Junta de Andalucia) - man page, Launchpad/Rosetta registration
nl: Het Guadilinex Team (Junta de Andalucia) - man page, Launchpad/Rosetta-registratie

en: Lou Afonso
nl: Lou Alfonso

en: Translations
nl: Vertalingen

en: Brazilian Portuguese - Paulo Trevizan, Valter Nazianzeno
nl: Braziliaans-Portugees - Paulo Trevizan, Valter Nazianzeno

en: Czech - Pavel Ruzicka, Martin Petricek, Roman Hornik, Pavel Fric
nl: Tsjechisch - Pavel Ruzicka, Martin Petricek, Roman Hornik, Pavel Fric

en: Dutch - Hans Strijards, Pjotr
nl: Nederlands - Hans Strijards, Pjotr

en: French - Nicolas Velin, Pascal Billard, Sylvain Cresto, Johan Serre, Philippe Etienne, Victor Copovi
nl: Frans - Nicolas Velin, Pascal Billard, Sylvain Cresto, Johan Serre, Philippe Etienne, Victor Copovi

en: Galician - Miguel Anxo Bouzada
nl: Galicisch - Miguel Anxo Bouzada

en: German - Oliver Frommel, B. Clausius, Ulrich Ringel, Simon Brixel
nl: Duits - Oliver Frommel, B. Clausius, Ulrich Ringel, Simon Brixel

en: Hungarian - Ur Balazs
nl: Hongaars - Ur Balazs

en: Italian - Angelo Gemmi
nl: Italiaans - Angelo Gemmi

en: Japanese - Norihiro YONEDA
nl: Japans - Norihiro YONEDA

en: Polish - Bartosz Kaszubowski, LucaS
nl: Pools - Bartosz Kaszubowski, LucaS

en: Portuguese - Israel G. Lugo, Tiago Silva
nl: Portugees - Israel G. Lugo, Tiago Silva

en: Russian - Sergey Irupin, Dmitry Groshev
nl: Russisch - Sergey Irupin, Dmitry Groshev

en: Simplified Chinese - Cecc
nl: Vereenvoudigd Chinees - Cecc

en: Slovak - Jozef Riha
nl: Slowaaks - Jozef Riha

en: Spanish - Guadalinex Team (Junta de Andalucia), Antonio Sanchez Leon, Miguel Anxo Bouzada, Francisco Jose Rey, Adolfo Jayme
nl: Spaans - Guadalinex Team (Junta de Andalucia), Antonio Sanchez Leon, Miguel Anxo Bouzada, Francisco Jose Rey, Adolfo Jayme

en: Swedish - Daniel Nylander, Daniel Eriksson
nl: Zweeds - Daniel Nylander, Daniel Eriksson

en: Taiwanese Chinese - Wei-Lun Chao
nl: Taiwanees-Chinees - Wei-Lun Chao

en: Turkish - Muhammet Kara, Tutku Dalmaz
nl: Turks - Muhammet Kara, Tutku Dalmaz

en: Information
nl: Informatie

en: Memory
nl: Geheugen

en: Total memory for main + undo images
nl: Totaal geheugen voor primaire en ongedaan-afbeeldingen

en: Undo / Redo / Max levels used
nl: Maak ongedaan / Doe opnieuw / Max gebruikte niveaus

en: Unused
nl: Ongebruikt

en: Unique RGB pixels
nl: Unieke RGB-pixels

en: Layers
nl: Lagen

en: Total layer memory usage
nl: Totaal geheugengebruik voor lagen

en: Colour Histogram
nl: Kleurenhistogram

en: Clipboard = %i x %i
nl: Klembord = %i x %i

en: Clipboard = %i x %i x RGB
nl: Klembord = %i x %i x RGB

en: Orphans
nl: Wezen

en: Colour index totals - %i of %i used
nl: Kleuren-index totalen - %i van %i gebruikt

en: Could not find home directory. Using current directory as home directory.
nl: Kon persoonlijke map niet vinden. Gebruikt nu huidige map als persoonlijke map.

en: Background
nl: Achtergrond

en: (Modified)
nl: (Aangepast)

en: Untitled
nl: Naamloos

en: Do you really want to delete layer %i (%s) ?
nl: Wilt u echt laag %i (%s) wissen?

en: One or more of the layers contains changes that have not been saved.  Do you really want to lose these changes?
nl: Een of meer lagen bevatten bewerkingen die niet zijn opgeslagen. Wilt u deze bewerkingen werkelijk kwijtraken?

en: Cancel Operation
nl: Bewerking annuleren

en: Lose Changes
nl: Afsluiten en bewerkingen verliezen

en: %d layers failed to load
nl: %d lagen konden niet geladen worden

en: One or more of the image layers has not been saved.  You must save each image individually before saving the layers text file in order to load this composite image in the future.
nl: Een of meer afbeeldingslagen zijn niet bewaard. U moet elke afbeelding afzonderlijk opslaan voordat u het tekstbestand van de laag opslaat, om zo later deze samengestelde afbeelding te kunnen laden.

en: Do you really want to delete all of the layers?
nl: Wilt u werkelijk alle lagen wissen?

en: You cannot add any more layers.
nl: U kunt geen lagen meer toevoegen.

en: New Layer
nl: Nieuwe laag

en: Raise
nl: Omhoog

en: Lower
nl: Omlaag

en: Duplicate Layer
nl: Laag verdubbelen

en: Centralise Layer
nl: Laag centraliseren

en: Delete Layer
nl: Laag wissen

en: Close Layers Window
nl: Lagenvenster sluiten

en: Layer Name
nl: Naam van de laag

en: Position
nl: Positie

en: Transparent Colour
nl: Transparante kleur

en: Show all layers in main window
nl: Toon alle lagen in het hoofdvenster

en: Image
nl: Afbeelding

en: There were no unused colours to remove!
nl: Er waren geen ongebruikte kleuren om te verwijderen!

en: The palette does not contain 2 colours that have identical RGB values
nl: Het palet bevat geen twee kleuren met dezelfde RGB-waarden

en: The palette contains %i colours that have identical RGB values.  Do you really want to merge them into one index and realign the canvas?
nl: Het palet bevat %i kleuren met identieke RGB-waarden. Wilt u ze echt in één index samenbrengen en het canvas opnieuw uitlijnen?

en: indexed
nl: geïndexeerd

en: You are trying to save an %s image to an %s file which is not possible.  I would suggest you save with a PNG extension.
nl: U probeert een %s afbeelding op te slaan als een %s bestand, hetgeen niet mogelijk is. U wordt aangeraden om het op te slaan met een PNG-extensie.

en: You are trying to save an %s file with a palette of more than %d colours.  Either use another format or reduce the palette to %d colours.
nl: U probeert een %s bestand op te slaan met een palet van meer dan %d kleuren. U moet of een ander bestandtype kiezen, of het palet terugbrengen tot %d kleuren.

en: Unable to load clipboard
nl: Kan klembord niet laden

en: Unable to save clipboard
nl: Kan klembord niet opslaan

en: This canvas/palette contains changes that have not been saved.  Do you really want to lose these changes?
nl: De afbeelding of het palet bevatten veranderingen die nog niet zijn opgeslagen. Wilt u werkelijk deze veranderingen wissen?

en: Do you really want to quit?
nl: Weet u zeker dat u wilt afsluiten?

en: Action
nl: Actie

en: Execute
nl: Uitvoeren

en: /_File
nl: /_Bestand

en: //New
nl: //Nieuw

en: //Open ...
nl: //Openen ...

en: //Save
nl: //Opslaan

en: //Save As ...
nl: //Opslaan als ...

en: //Export Undo Images ...
nl: //Ongedaan-afbeeldingen exporteren ...

en: //Export Undo Images (reversed) ...
nl: //Ongedaan-afbeeldingen exporteren (omgekeerd) ...

en: //Export ASCII Art ...
nl: //ASCII-kunst exporteren ...

en: //Export Animated GIF ...
nl: //GIF-animatie exporteren ...

en: //Actions
nl: //Acties

en: ///Configure
nl: ///Configureren

en: //Quit
nl: //Afsluiten

en: /_Edit
nl: /_Bewerken

en: //Undo
nl: //Ongedaan maken

en: //Redo
nl: //Opnieuw doen

en: //Cut
nl: //Knippen

en: //Copy
nl: //Kopiëren

en: //Copy To Palette
nl: //Naar het palet kopiëren

en: //Paste To Centre
nl: //Plak in het midden

en: //Paste To New Layer
nl: //In nieuwe laag plakken

en: //Paste
nl: //Plakken

en: //Paste Text
nl: //Tekst plakken

en: //Paste Text (FreeType)
nl: //Tekst plakken (FreeType)

en: //Paste Palette
nl: //Palet plakken

en: //Load Clipboard
nl: //Klembord laden

en: //Save Clipboard
nl: //Klembord opslaan

en: //Import Clipboard from System
nl: //Importeer klembord uit het systeem

en: //Export Clipboard to System
nl: //Exporteer klembord naar het systeem

en: //Choose Pattern ...
nl: //Patroon kiezen ...

en: //Choose Brush ...
nl: //Penseel kiezen ...

en: //Choose Colour ...
nl: //Kleur kiezen ...

en: /_View
nl: /_Bekijken

en: //Show Main Toolbar
nl: //Primaire taakbalk tonen

en: //Show Tools Toolbar
nl: //Werkbalk 'gereedschap' tonen

en: //Show Settings Toolbar
nl: //Werkbalk 'Instellingen' tonen

en: //Show Dock
nl: //Dok tonen

en: //Show Palette
nl: //Palet tonen

en: //Show Status Bar
nl: //Statusbalk tonen

en: //Toggle Image View
nl: //Afbeeldingbezichtiging omschakelen

en: //Centralize Image
nl: //Afbeelding in het midden plaatsen

en: //Show Zoom Grid
nl: //Zoomraster tonen

en: //Snap To Tile Grid
nl: //Uitlijnen met tegelraster

en: //Configure Grid ...
nl: //Raster instellen ...

en: //Tracing Image ...
nl: //Afbeelding opsporen ...

en: //View Window
nl: //Venster bekijken

en: //Horizontal Split
nl: //Horizontaal splitsen

en: //Focus View Window
nl: //Kijkvenster focusseren

en: //Pan Window
nl: //Overzichtsvenster

en: //Layers Window
nl: //Lagenvenster

en: /_Image
nl: /_Afbeelding

en: //Convert To RGB
nl: //Omzetten naar RGB

en: //Convert To Indexed ...
nl: //Omzetten naar geïndexeerd ...

en: //Scale Canvas ...
nl: //Canvas schalen ...

en: //Resize Canvas ...
nl: //Canvasgrootte veranderen ...

en: //Crop
nl: //Bijsnijden

en: //Flip Vertically
nl: //Verticaal draaien

en: //Flip Horizontally
nl: //Horizontaal draaien

en: //Rotate Clockwise
nl: //Met de klok mee draaien

en: //Rotate Anti-Clockwise
nl: //Tegen de klok in draaien

en: //Free Rotate ...
nl: //Vrij draaien ...

en: //Skew ...
nl: //Scheeftrekken ...

en: //Segment ...
nl: //Segmenteren ...

en: //Information ...
nl: //Informatie ...

en: //Preferences ...
nl: //Voorkeuren ...

en: /_Selection
nl: /_Selectie

en: //Select All
nl: //Alles selecteren

en: //Select None (Esc)
nl: //Niets selecteren (Esc)

en: //Lasso Selection
nl: //Lasso-selectie

en: //Lasso Selection Cut
nl: //Lasso-selectie knippen

en: //Outline Selection
nl: //Selectie schetsen

en: //Fill Selection
nl: //Selectie opvullen

en: //Outline Ellipse
nl: //Ellips schetsen

en: //Fill Ellipse
nl: //Ellips opvullen

en: //Horizontal Ramp
nl: //Horizontale helling

en: //Vertical Ramp
nl: //Verticale helling

en: //Alpha Blend A,B
nl: //Alpha mengen A,B

en: //Move Alpha to Mask
nl: //Alpha verplaatsen naar masker

en: //Mask Colour A,B
nl: //Maskeer kleur A,B

en: //Unmask Colour A,B
nl: //Ontmaskeer kleur A,B

en: //Mask All Colours
nl: //Maskeer alle kleuren

en: //Clear Mask
nl: //Verwijder masker

en: /_Palette
nl: /_Palet

en: //Load ...
nl: //Laden ...

en: //Load Default
nl: //Standaard laden

en: //Mask All
nl: //Alles maskeren

en: //Mask None
nl: //Niets maskeren

en: //Swap A & B
nl: //A & B omwisselen

en: //Edit Colour A & B ...
nl: //Kleuren A & B bewerken ...

en: //Dither A
nl: //Kleur A rasteren

en: //Palette Editor ...
nl: //Paletbewerker ...

en: //Set Palette Size ...
nl: //Paletgrootte instellen ...

en: //Merge Duplicate Colours
nl: //Dubbele kleuren samenvoegen

en: //Remove Unused Colours
nl: //Verwijder ongebruikte kleuren

en: //Create Quantized ...
nl: //Vast aantal aanmaken ...

en: //Sort Colours ...
nl: //Kleuren ordenen ...

en: //Palette Shifter ...
nl: //Paletwisselaar ...

en: //Pick Gradient ...
nl: //Verloop assembleren ...

en: /Effe_cts
nl: /Effe_cten

en: //Transform Colour ...
nl: //Kleur omvormen ...

en: //Invert
nl: //Invoegen

en: //Greyscale
nl: //Grijstinten

en: //Greyscale (Gamma corrected)
nl: //Grijstinten (gamma-gecorrigeerd)

en: //Threshold ...
nl: //Drempel ...

en: //Isometric Transformation
nl: //Isometrische omvorming

en: ///Left Side Down
nl: ///Linkerkant omlaag

en: ///Right Side Down
nl: ///Rechterkant omlaag

en: ///Top Side Right
nl: ///Bovenkant rechts

en: ///Bottom Side Right
nl: ///Onderkant rechts

en: //Edge Detect ...
nl: //Randen detecteren ...

en: //Difference of Gaussians ...
nl: //Verschil van Gausiaans ...

en: //Sharpen ...
nl: //Verscherpen ...

en: //Unsharp Mask ...
nl: //Onscherp masker ...

en: //Soften ...
nl: //Verzachten ...

en: //Gaussian Blur ...
nl: //Gaussiaanse vervaging ...

en: //Kuwahara-Nagao Blur ...
nl: //Kuwahara-Nagao vervaging ...

en: //Emboss
nl: //Ciseleren

en: //Dilate
nl: //Aandikken

en: //Erode
nl: //Eroderen

en: //Bacteria ...
nl: //Korrelig ...

en: /Cha_nnels
nl: /Ka_nalen

en: //New ...
nl: //Nieuw ...

en: //Delete ...
nl: //Wissen ...

en: //Edit Image
nl: //Afbeelding bewerken

en: //Edit Alpha
nl: //Alpha bewerken

en: //Edit Selection
nl: //Selectie bewerken

en: //Edit Mask
nl: //Masker bewerken

en: //Hide Image
nl: //Afbeelding verbergen

en: //Disable Alpha
nl: //Alpha uitschakelen

en: //Disable Selection
nl: //Selectie uitschakelen

en: //Disable Mask
nl: //Masker uitschakelen

en: //Couple RGBA Operations
nl: //RGBA-bewerkingen koppelen

en: //Unassociate Alpha
nl: //Alpha losmaken

en: //View Alpha as an Overlay
nl: //Bekijk Alpha als een bovenlaag

en: //Configure Overlays ...
nl: //Bovenlagen instellen ...

en: /_Layers
nl: /_Lagen

en: //New Layer
nl: //Nieuwe laag

en: //Save Composite Image ...
nl: //Samengestelde afbeelding opslaan ...

en: //Composite to New Layer
nl: //Samenstellen in een nieuwe laag

en: //Remove All Layers
nl: //Alle lagen verwijderen

en: //Configure Animation ...
nl: //Animatie instellen ...

en: //Preview Animation ...
nl: //Animatie-voorbeeldweergave ...

en: //Set Key Frame ...
nl: //Hoofdkader instellen ...

en: //Remove All Key Frames ...
nl: //Alle hoofdkaders verwijderen ...

en: /More...
nl: /Meer...

en: /_Help
nl: /_Hulp

en: //Documentation
nl: //Documentatie

en: //About
nl: //Over

en: //Rebind Shortcut Keycodes
nl: //Toetscodes sneltoetsen herbinden

en: Quantize Pass 1
nl: Quantize ronde 1

en: Quantize Pass 2
nl: Quantize ronde 2

en: Converting to Indexed Palette
nl: Bezig met omzetten naar een geïndexeerd palet

en: Bacteria Effect
nl: Korrel-effect

en: Rotating
nl: Aan het draaien

en: Free Rotation
nl: Vrije draaiing

en: Scaling Image
nl: Afbeelding aan het schalen

en: Counting Unique RGB Pixels
nl: Unieke RGB-pixels aan het tellen

en: Applying Effect
nl: Effect aan het toepassen

en: Kuwahara-Nagao Filter
nl: Kuwahara-Nagao-filter

en: Skew
nl: Scheeftrekken

en: Segmentation Pass 1
nl: Segmentatieronde 1

en: Segmentation Pass 2
nl: Segmentatieronde 2

en: Please Wait ...
nl: Even wachten a.u.b....

en: Screen
nl: Scherm

en: 24 bit RGB
nl: 24-bits RGB

en: Greyscale
nl: Grijstinten

en: Indexed Palette
nl: Geïndexeerd palet

en: From Clipboard
nl: Vanuit het klembord

en: Grab Screenshot
nl: Schermafdruk pakken

en: New Image
nl: Nieuwe afbeelding

en: Colours
nl: Kleuren

en: Pattern Chooser
nl: Patroonkiezer

en: Set Palette Size
nl: Paletgrootte instellen

en: Apply
nl: Toepassen

en: Luminance
nl: Luminantie

en: Brightness
nl: Helderheid

en: Distance to A
nl: Afstand tot A

en: Projection to A->B
nl: Projectie naar A->B

en: Frequency
nl: Frequentie

en: Sort Palette Colours
nl: Paletkleuren ordenen

en: Start Index
nl: Index starten

en: End Index
nl: Index beëindigen

en: Reverse Order
nl: Volgorde omkeren

en: Bitwise
nl: Bitgewijs

en: Truncated
nl: Afgekapt

en: Rounded
nl: Afgerond

en: Transform Colour
nl: Kleuren omvormen

en: Posterize
nl: Posteriseren

en: Show Detail
nl: Detail tonen

en: Auto-Preview
nl: Auto-voorbeeldweergave

en: Reset
nl: Terugzetten

en: New geometry is the same as now - nothing to do.
nl: De geometrie is hetzelfde gebleven - niets te doen.

en: The operating system cannot allocate the memory for this operation.
nl: Het besturingssysteem kan geen geheugen vrijmaken voor deze bewerking.

en: You have not allocated enough memory in the Preferences window for this operation.
nl: U hebt in het Voorkeurenvenster niet genoeg geheugen vrijgemaakt voor deze bewerking.

en: Mirror
nl: Spiegelen

en: Tile
nl: Tegelen

en: Void
nl: Leeg

en: Clear
nl: Wissen

en: Mirror tile
nl: Tegel spiegelen

en: Nearest Neighbour
nl: Naaste buur

en: Bilinear / Area Mapping
nl: Bilineair / Gebied in kaart brengen

en: Bicubic
nl: Bicubisch

en: Bicubic edged
nl: Bicubisch kantig

en: Bicubic better
nl: Bicubisch beter

en: Bicubic sharper
nl: Bicubisch scherper

en: Scale Canvas
nl: Canvas schalen

en: Resize Canvas
nl: Canvasgrootte veranderen

en: Original
nl: Origineel

en: New
nl: Nieuw

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Offset
nl: Vlakdruk

en: Centre
nl: Centrum

en: Fix Aspect Ratio
nl: Verhouding herstellen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Sharper image reduction
nl: Scherpere afbeeldingverkleining

en: Boundary extension
nl: Grensuitbreiding

en: Limit
nl: Beperken

en: Sphere
nl: Bol

en: Angle
nl: Hoek

en: Cube
nl: Kubus

en: Opaque
nl: Ondoorzichtig

en: Border
nl: Grens

en: Transparent
nl: Transparant

en: Tile
nl: Tegel

en: Scale
nl: Verloop

en: From
nl: Van

en: To
nl: Naar

en: Range
nl: Bereik

en: Smart grid
nl: Slim raster

en: Tile grid
nl: Tegelraster

en: Minimum grid zoom
nl: Minimale rasterzoom

en: Tile width
nl: Tegelbreedte

en: Tile height
nl: Tegelhoogte

en: Palette Editor
nl: Paletbewerker

en: Configure Overlays
nl: Bovenlagen instellen

en: Colour Editor
nl: Kleurenbewerker

en: Colour-Selective Mode
nl: Kleurselectieve modus

en: Configure Grid
nl: Raster instellen

en: Exact Conversion
nl: Exacte omzetting

en: Use Current Palette
nl: Huidig palet gebruiken

en: PNN Quantize (slow, better quality)
nl: PNN afronden (langzaam, hogere kwaliteit)

en: Wu Quantize (fast)
nl: Wu afronden (snel)

en: Max-Min Quantize (best for small palettes and dithering)
nl: Max-min afronden (het beste voor kleine paletten en stippelen)

en: None
nl: Geen

en: Floyd-Steinberg (quick)
nl: Floyd-Steinberg (snel)

en: Dithered (effect)
nl: Gestippeld (effect)

en: Scattered (effect)
nl: Verspreid (effect)

en: Gamut
nl: Scala

en: Weakly
nl: Zwak

en: Strongly
nl: Sterk

en: Off
nl: Uit

en: Separate/Sum
nl: Scheiden/Totaal

en: Separate/Split
nl: Scheiden/Splitsen

en: Length/Sum
nl: Lengte/Totaal

en: Length/Split
nl: Lengte/Splitsen

en: Largest (Linf)
nl: Grootste (Linf)

en: Sum (L1)
nl: Totaal (L1)

en: Euclidean (L2)
nl: Euclidiaans (L2)

en: Create Quantized
nl: Afronding maken

en: Convert To Indexed
nl: Omvormen tot geïndexeerd

en: Indexed Colours To Use
nl: Geïndexeerde kleuren voor gebruik

en: Truncate palette
nl: Palet afkappen

en: Diameter based weighting
nl: Weging die op de diameter is gebaseerd

en: Dither
nl: Dithering

en: Colour space
nl: Kleurenruimte

en: Difference measure
nl: Verschilmeting

en: Reduce colour bleed
nl: Verminder kleurvervloeiing

en: Error propagation, %
nl: Uitvoerfout, %

en: Selective error propagation
nl: Selectieve uitvoerfout

en: Full error precision
nl: Fout geheel bepalen

en: Backward HSV
nl: HSV terug

en: Constant
nl: Continu

en: Edit Gradient
nl: Verloop bewerken

en: Points:
nl: Punten:

en: Linear
nl: Lineair

en: Bilinear
nl: Bilineair

en: Radial
nl: Radiaal

en: Square
nl: Vierkant

en: Angular
nl: Hoekig

en: Conical
nl: Conisch

en: Repeat
nl: Herhalen

en: A to B
nl: Van A naar B

en: A to B (RGB)
nl: Van A naar B (RGB)

en: A to B (sRGB)
nl: Van A naar B (sRGB)

en: A to B (HSV)
nl: Van A naar B (HSV)

en: A to B (backward HSV)
nl: Van A naar B (achterwaarts HSV)

en: A only
nl: Alleen A

en: Custom
nl: Aangepast

en: Current to 0
nl: Huidig naar 0

en: Current only
nl: Alleen huidig

en: Configure Gradient
nl: Verloop instellen

en: Channel
nl: Kanaal

en: Length
nl: Lengte

en: Repeat length
nl: Lengte herhalen

en: Gradient type
nl: Soort verloop

en: Extension type
nl: Soort verlenging

en: Preview opacity
nl: Ondoorzichtigheid van voorbeeld

en: Reverse
nl: Omkeren

en: Edit Custom
nl: Aangepast bewerken

en: Pick Gradient
nl: Verloop assembleren

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: At distance
nl: Op afstand

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Unchanged
nl: Onveranderd

en: Tracing Image
nl: Afbeelding opsporen

en: Source
nl: Bron

en: Origin
nl: Oorsprong

en: Relative scale
nl: Relatieve schaal

en: Display
nl: Laten zien

en: Segment Image
nl: Afbeelding segmenteren

en: Threshold
nl: Drempelwaarde

en: Level
nl: Niveau

en: Minimum size
nl: Minimumgrootte

en: Saving %s image
nl: Afbeelding %s aan het opslaan

en: Loading %s image
nl: Afbeelding %s aan het laden

en: Layer
nl: Laag

en: Applying colour profile
nl: Kleurprofiel aan het toepassen

en: %d out of %d frames could not be saved as %s - saved as PNG instead
nl: %d van de %d frames konden niet worden opgeslagen als %s - in plaats daarvan als PNG opgeslagen

en: Explode frames
nl: Frames opblazen

en: Default System Language
nl: Standaard-systeemtaal

en: Chinese (Simplified)
nl: Chinees (vereenvoudigd)

en: Chinese (Taiwanese)
nl: Chinees (Taiwanees)

en: Czech
nl: Tsjechisch

en: Dutch
nl: Nederlands

en: English (UK)
nl: Engels (Verenigd Koninkrijk)

en: French
nl: Frans

en: Galician
nl: Galicisch

en: German
nl: Duits

en: Hungarian
nl: Hongaars

en: Italian
nl: Italiaans

en: Japanese
nl: Japans

en: Polish
nl: Pools

en: Portuguese
nl: Portugees

en: Portuguese (Brazilian)
nl: Portugees (Braziliaans)

en: Russian
nl: Russisch

en: Slovak
nl: Slowaaks

en: Spanish
nl: Spaans

en: Swedish
nl: Zweeds

en: Turkish
nl: Turks

en: Current Device
nl: Huidig apparaat

en: Pressure
nl: Druk

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Max threads (0 to autodetect)
nl: Max aantal threads (0 voor automatische bepaling)

en: Max memory used for undo (MB)
nl: Max geheugen gebruikt voor het ongedaan maken (MB)

en: Max undo levels
nl: Max aantal ongedaanmakingen

en: Communal layer undo space (%)
nl: Gemeenschappelijke laag ruimte voor ongedaan maken (%)

en: Use gamma correction by default
nl: Gebruik standaard gammacorrectie

en: Optimize alpha chequers
nl: Alpha chequers optimaliseren

en: Disable view window transparencies
nl: Schakel transparanties uit voor kijkvenster

en: Language
nl: Taal

en: Select preferred language translation
    
    You will need to restart mtPaint
    for this to take full effect
nl: Kies voorkeurstaal
    
    U moet mtPaint herstarten om de
    veranderingen geheel door te voeren

en: Greyscale backdrop
nl: Grijstinten achtergrond

en: Selection nudge pixels
nl: Selectie van aangebrachte pixels

en: Max Pan Window Size
nl: Max formaat overzicht-scherm

en: Display clipboard while pasting
nl: Toon klembord tijdens plakken

en: Mouse cursor = Tool
nl: Muispijl verplaatsen = gereedschap

en: Confirm Exit
nl: Afsluiten bevestigen

en: Q key quits mtPaint
nl: De Q-toets sluit mtPaint af

en: Changing tool commits paste
nl: Veranderen van gereedschap voert plakactie uit

en: Centre tool settings dialogs
nl: Dialoogvensters voor gereedschapinstellingen centreren

en: New image sets zoom to 100%
nl: Nieuwe afbeelding stelt zoom in op 100%

en: Mouse Scroll Wheel = Zoom
nl: Muiswiel = zoomen

en: Use menu icons
nl: Gebruik menupictogrammen

en: Files
nl: Bestanden

en: Recently Used Files
nl: Recent gebruikte bestanden

en: Progress bar silence limit
nl: Stiltelimiet van voortgangsbalk

en: Read 16-bit TGAs as 5:6:5 BGR
nl: Lees 16-bit TGAs als 5:6:5 BGR

en: Write TGAs in bottom-up row order
nl: Schrijf TGA's in omgekeerde rijvolgorde

en: Undoable image loading
nl: Het laden van afbeelding die ongedaan gemaakt kan worden

en: Paths
nl: Paden

en: Clipboard Files
nl: Klembordbestanden

en: Select Clipboard File
nl: Selecteer klembordbestand

en: HTML Browser Program
nl: HTML-browserprogramma

en: Select Browser Program
nl: Kies browserprogramma

en: Location of Handbook index
nl: Locatie van handboek-index

en: Select Handbook Index File
nl: Selecteer handboek-indexbestand

en: Default Palette
nl: Standaardpalet

en: Select Default Palette
nl: Selecteer standaardpalet

en: Default Patterns
nl: Standaardpatronen

en: Select Default Patterns File
nl: Kies bestand voor standaardpatronen

en: Default Theme
nl: Standaardthema

en: Select Default Theme File
nl: Kies bestand voor standaardthema

en: Status Bar
nl: Statusbalk

en: Canvas Geometry
nl: Geometrie van het canvas

en: Selection Geometry
nl: Geometrie van selectie

en: Undo / Redo
nl: Ongedaan maken / Opnieuw uitvoeren

en: Device Settings
nl: Apparaatinstellingen

en: Configure Device
nl: Apparaat instellen

en: Tool Variable
nl: Gereedschapsvariabele

en: Flow
nl: Stroom

en: Test Area
nl: Proefgebied

en: Frames
nl: Kaders

en: Palette Shifter
nl: Paletwisselaar

en: Start
nl: Starten

en: Finish
nl: Beëindigen

en: Fix Palette
nl: Palet vastzetten

en: Configure File Actions
nl: Bestandacties instellen

en: Command
nl: Opdracht

en: Error %i reported when trying to run %s
nl: Fout %i gemeld bij het uitvoeren van %s

en: I am unable to find the documentation.  Either you need to download the mtPaint Handbook from the web site and install it, or you need to set the correct location in the Preferences window.
nl: mtPaint kan geen documentatie vinden. Haal het mtPaint-handboek binnen van de website en installeer het, of stel in het Voorkeurenvenster de juiste locatie in.

en: There was a problem running the HTML browser.  You need to set the correct program name in the Preferences window.
nl: Er was een probleem met de HTML-browser. Voer in het Voorkeurenvenster de correcte naam voor het programma in.

en: Helper thread is not responding. Save your work and exit the program.
nl: Hulp thread reageert niet. Sla uw werk op en sluit het programma af.

en: RGB Cube
nl: RGB-kubus

en: By image channel
nl: Op afbeeldingkanaal

en: Gradient-driven
nl: Verloop-gedreven

en: Fill settings
nl: Vulinstellingen

en: Respect opacity mode
nl: Dekkingmodus respecteren

en: Smudge settings
nl: Vlekinstellingen

en: Brush spacing
nl: Penseeltussenruimte

en: Normal
nl: Normaal

en: Colour
nl: Kleur

en: Saturate More
nl: Meer verzadigen

en: Multiply
nl: Vermenigvuldigen

en: Divide
nl: Delen

en: Dodge
nl: Tegenhouden

en: Burn
nl: Doordrukken

en: Hard Light
nl: Hard licht

en: Soft Light
nl: Zacht licht

en: Difference
nl: Verschil

en: Darken
nl: Donker maken

en: Lighten
nl: Lichter maken

en: Grain Extract
nl: Graanstructuur uittrekken

en: Grain Merge
nl: Graanstructuur verdichten

en: Blend mode
nl: Mengmodus

en: Continuous Mode
nl: Continue modus

en: Opacity Mode
nl: Dekkingmodus

en: Tint Mode
nl: Tintmodus

en: Blend Mode
nl: Mengmodus

en: Disable All Masks
nl: Alle maskeringen uitschakelen

en: Gradient Mode
nl: Verloopmodus

en: Settings Toolbar
nl: Instellingenwerkbalk

en: Cut
nl: Knippen

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Paste
nl: Plakken

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Redo
nl: Opnieuw doen

en: Pan Window
nl: Overzicht-scherm

en: More...
nl: Meer...

en: Paint
nl: Schilderen

en: Shuffle
nl: Schuffelen

en: Flood Fill
nl: Emmer vullen

en: Straight Line
nl: Rechte lijn

en: Smudge
nl: Vlek

en: Clone
nl: Kloon

en: Make Selection
nl: Selectie maken

en: Polygon Selection
nl: Veelhoekselectie

en: Place Gradient
nl: Verloop plaatsen

en: Lasso Selection
nl: Lassoselectie

en: Ellipse Outline
nl: Omtrek ellips

en: Filled Ellipse
nl: Gevulde ellips

en: Outline Selection
nl: Omtrekselectie

en: Fill Selection
nl: Selectie vullen

en: Flip Selection Vertically
nl: Selectie verticaal draaien

en: Flip Selection Horizontally
nl: Selectie horizontaal draaien

en: Rotate Selection Clockwise
nl: Selectie met de klok mee draaien

en: Rotate Selection Anti-Clockwise
nl: Selectie tegen de klok in draaien

en: Browse
nl: Bladeren

en: About
nl: Over
