mutter - en to br translation catalogue (143 entries)

en: Unknown window information request: %d
br: Azgoulenn titour prenestr dianv: %d

en: _Wait
br: _Gortoz

en: _Force Quit
br: _Rediañ da guitaat

en: Failed to get hostname: %s
br: N'eus ket tu kavout an anv-ostiz: %s

en: Missing %s extension required for compositing
br: Mankout a ra an askouezhadenn %s , e'z eo ret evit ar c'henaozañ

en: Failed to open X Window System display '%s'
br: Fazi en ur digoradur gant reizhiad diskouez X Window '%s'

en: Lost connection to the display '%s';
    most likely the X server was shut down or you killed/destroyed
    the window manager.
br: Kollet eo bet al liamm gant an diskouez '%s';
    pe neuze eo bet lazhet X pe eo bet lazhet/distrujet
    ar merour prenistri.

en: Fatal IO error %d (%s) on display '%s'.
br: Fazi IO lazhus %d (%s) war diskouez '%s'.

en: Some other program is already using the key %s with modifiers %x as a binding
br: Ur meziant all a implij an alc'hwez %s gant ar gemmerien %x e giz liammoù

note: Displayed when a keybinding which is * supposed to launch a program fails.
en: There was an error running <tt>%s</tt>:
    
    %s
br: Bet eo bet ur fazi o lañsañ <tt>%s</tt>:
    
    %s

en: No command %d has been defined.
br: N'eus bet termenet arc'had %d ebet.

en: No terminal command has been defined.
br: N'eus bet despizet arc'had termenell ebet.

en: mutter %s
    Copyright (C) 2001-2008 Havoc Pennington, Red Hat, Inc., and others
    This is free software; see the source for copying conditions.
    There is NO warranty; not even for MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.
br: mutter %s
    Copyright (C) 2001-2008 Havoc Pennington, Red Hat, Inc., hag all
    Digor eo ar meziant-mañ; gwelit tarzh evit an amplegadoù eilañ.
    N'eus gwarant EBET; na talvoud kenwerzhpe .na implij prevez ispisial.

en: Disable connection to session manager
br: Diweredekaat kennask ouzh ardoer an estezioù

en: Replace the running window manager with Mutter
br: Arverañ Mutter e lec'h an ardoer prenestroù en implij

en: Specify session management ID
br: Dibab ID merañ an dalc'hadoù

en: X Display to use
br: Diskouez X da arverañ

en: Initialize session from savefile
br: Deraouiñ an estez adalek ar restr-gwareziñ

en: Print version
br: Diskouez an handelv

en: Make X calls synchronous
br: Ober sinkronel galvoù X

en: Turn compositing on
br: Gweredekaat kenaozadur

en: Turn compositing off
br: Diweredekaat kenaozadur

en: Failed to scan themes directory: %s
br: C'hwitadenn war furchal en teuliad neuzioù : %s

en: Could not find a theme! Be sure %s exists and contains the usual themes.
br: N'eo ket kavet un neuz ! Gwirit ma eus %s hag e-barzh neuzioù kustum.

en: Failed to restart: %s
br: Dic'houest da adloc'hañ %s

note: * We found it, but it was invalid.  Complain. * * FIXME: This replicates the original behaviour, but in the future * we might consider reverting invalid keys to their original values. * (We know the old value, so we can look up a suitable string in * the symtab.) * (Empty comment follows so the tran
en: GConf key '%s' is set to an invalid value
br: N'eo ket un talvoud mat evit an alc'hwez GConf '%s'

en: %d stored in GConf key %s is out of range %d to %d
br: %d gwaredet en alc'hwez GConf  %s n'eo ket etre %d ha %d

en: GConf key "%s" is set to an invalid type
br: Didalvoudek eo rizh an alc'hwez GConf "%s"

en: Workspace %d
br: Tachenn-labour %d

en: Could not release screen %d on display "%s"
br: N'eus ket tu da zieubañ ar skramm %d war wel "%s"

en: Could not create directory '%s': %s
br: N'eus ket tu da grouiñ ar c'havlec'h '%s' : %s

en: Unknown element %s
br: Elfenn %s dianav

en: Mutter was compiled without support for verbose mode
br: Savet eo bet Mutter hep ar mod displegus (verbose mode)

en: Window manager:
br: Ardoer prenestroù :

en: Bug in window manager:
br: Beug er ardoer prenestroù :

en: Window manager warning:
br: Diwall an ardoer prenestroù :

en: Window manager error:
br: Fazi ardoer prenestroù :

en: %s (on %s)
br: %s (war %s)

en: Switch to workspace 1
br: Mont beteg Tachenn labour 1

en: Switch to workspace 2
br: Mont beteg Tachenn labour 2

en: Switch to workspace 3
br: Mont beteg Tachenn labour 3

en: Switch to workspace 4
br: Mont beteg Tachenn labour 4

en: Switch to workspace 5
br: Mont beteg Tachenn labour 5

en: Switch to workspace 6
br: Mont beteg Tachenn labour 6

en: Switch to workspace 7
br: Mont beteg Tachenn labour 7

en: Switch to workspace 8
br: Mont beteg Tachenn labour 8

en: Switch to workspace 9
br: Mont beteg Tachenn labour 9

en: Switch to workspace 10
br: Mont beteg Tachenn labour 10

en: Switch to workspace 11
br: Mont beteg Tachenn labour 11

en: Switch to workspace 12
br: Mont beteg Tachenn labour 12

en: Show the panel's main menu
br: Diskouez panell ar pennlañser

en: Take a screenshot
br: Tennañ ur pakad skrammad

en: Take a screenshot of a window
br: Tennañ ur pakad skrammad eus ur prenestr

en: Run a terminal
br: Loc'hañ un termenell

en: Maximize window
br: Brasaat ar prenestr

en: Minimize window
br: Bihanaat ar prenestr

en: Close window
br: Serriñ ar prenestr

en: Move window
br: Dilec'hiañ ar prenestr

en: Resize window
br: Adventañ ar prenestr

en: Move window to workspace 1
br: Dilec'hiañ ar prenestr d'an dachenn labour 1

en: Move window to workspace 2
br: Dilec'hiañ ar prenestr d'an dachenn labour 2

en: Move window to workspace 3
br: Dilec'hiañ ar prenestr d'an dachenn labour 3

en: Move window to workspace 4
br: Dilec'hiañ ar prenestr d'an dachenn labour 4

en: Move window to workspace 5
br: Dilec'hiañ ar prenestr d'an dachenn labour 5

en: Move window to workspace 6
br: Dilec'hiañ ar prenestr d'an dachenn labour 6

en: Move window to workspace 7
br: Dilec'hiañ ar prenestr d'an dachenn labour 7

en: Move window to workspace 8
br: Dilec'hiañ ar prenestr d'an dachenn labour 8

en: Move window to workspace 9
br: Dilec'hiañ ar prenestr d'an dachenn labour 9

en: Move window to workspace 10
br: Dilec'hiañ ar prenestr d'an dachenn labour 10

en: Move window to workspace 11
br: Dilec'hiañ ar prenestr d'an dachenn labour 11

en: Move window to workspace 12
br: Dilec'hiañ ar prenestr d'an dachenn labour 12

en: Move window one workspace to the left
br: Dilec'hiañ ar prenestr d'un dachenn labour a gleiz

en: Move window one workspace to the right
br: Dilec'hiañ ar prenestr d'un dachenn labour a zehou

en: Move window one workspace up
br: Dilec'hiañ ar prenestr d'un dachenn labour a us

en: Move window one workspace down
br: Dilec'hiañ ar prenestr d'un dachenn labour dindan

en: Maximize window vertically
br: Brasaat a-blom ar prenestr

en: Maximize window horizontally
br: Brasaat a-blaen ar prenestr

en: Move window to center of screen
br: Dilec'hiañ ar prenestr betek kreiz ar skramm

en: Clutter Plugins
br: Enlugelladoù Clutter

en: Modifier to use for extended window management operations
br: Kemmer da implijout evit gwezhadurioù ardeiñ ar prenestroù astennet

en: Usage: %s
br: Arver : %s

en: Close Window
br: Serriñ ar prenestr

en: Window Menu
br: Lañserioù ar prenestr

en: Minimize Window
br: Bihanaat ar prenestr

en: Maximize Window
br: Brasaat ar prenestr

en: Restore Window
br: Assav ar prenestr

en: Roll Up Window
br: Rollañ ar prenestr

en: Unroll Window
br: Rollañ ar prenestr

en: Keep Window On Top
br: Mirout ar prenestr war krec'h

en: Remove Window From Top
br: Dilemel ar prenesr diouzh ar c'hrec'h

en: Always On Visible Workspace
br: Atav war an dachenn-labour hewel

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Mi_nimize
br: Bi_hanaat

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Ma_ximize
br: Bra_saat

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Unma_ximize
br: Divra_saat

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Roll _Up
br: _Plegañ

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Unroll
br: Di_blegañ

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Move
br: _Dilec'hiañ

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Resize
br: _Adventañ

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Move Titlebar On_screen
br: Dilec'hiañ ar varenn ditl 'zo er_skramm

note: separator Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Always on _Top
br: Atav war _krec'h

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Always on Visible Workspace
br: _Atav war an dachenn labour war wel

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Only on This Workspace
br: War an dachenn-labour-mañ _hepken

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Move to Workspace _Left
br: Kas d'an dachenn-labour kleiz

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Move to Workspace R_ight
br: Kas d'an dachenn-labour dehou

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Move to Workspace _Up
br: Kas d'an dachenn-labour _a us

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Move to Workspace _Down
br: Kas d'an dachenn-labour _dindan

note: separator Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Close
br: _Serriñ

en: Workspace %d%n
br: Tachenn-labour %d%n

en: Workspace 1_0
br: Tachenn-labour 1_0

en: Workspace %s%d
br: Tachenn-labour %s%d

en: Move to Another _Workspace
br: Kas d'un _dachenn-labour all

en: top
br: krec'h

en: bottom
br: traoñ

en: left
br: kleiz

en: right
br: dehou

en: Could not parse color "%s"
br: N'eus ket tu da wiriañ al liv "%s"

en: Failed to load theme "%s": %s
br: C'hwitet kargañ an neuz "%s": %s

en: No <%s> set for theme "%s"
br: N'eo ket <%s> arventennet evit an neuz "%s"

en: Line %d character %d: %s
br: Linenn %d arouezenn %d : %s

en: Could not parse "%s" as an integer
br: Dic'houest da zielfennañ "%s" evel ur c'hevan

en: Did not understand trailing characters "%s" in string "%s"
br: N'eo ket bet komprenet an arouez "%s" er chadenn "%s"

en: Integer %ld must be positive
br: Ret eo d'an c'hevan %ld bezañ muiel

en: Distance "%s" is unknown
br: Dianav eo ar pellder "%s"

en: Border "%s" is unknown
br: Dianav eo ar riblenn "%s"

en: Unknown function "%s" for button
br: Arc'hwel dianav "%s" evit an afell

en: Unknown state "%s" for button
br: Stad dianav "%s" evit an afell

en: /_Windows
br: /_Prenestroù

en: /Windows/tearoff
br: /Prenestroù/distagañ

en: /Windows/_Dialog
br: /Prenestroù/_Boest emziviz

en: /Windows/_Utility
br: /Prenestroù/Ma_veg

en: /Windows/_Splashscreen
br: /Prenestroù/_Skramm degemer

en: /Windows/Des_ktop
br: /Prenestroù/Bu_rev

en: Border-only window
br: Prenestr riblenn-hepken

en: Bar
br: Barrenn

en: Dialog Box
br: Boest emziviz

en: Torn-off Menu
br: Lañser distaget

en: Border
br: Riblenn

en: Usage: metacity-theme-viewer [THEMENAME]
br: Arver : metacity-theme-viewer [ANVNEUZ]

en: Error loading theme: %s
br: Fazi en ur gargañ a neuz : %s

en: Normal Title Font
br: Nodrezh an titl reizh

en: Small Title Font
br: Nodrezh an titl bihan

en: Large Title Font
br: Nodrezh an titl bras

en: Button Layouts
br: Aozadurioù an afelloù
